Legomania z Plast Team

Marka Plast Team została wybrana przez Grupę LEGO na formalnego, licencjonowanego partnera w zakresie produkcji pojemników do przechowywania różności i na lunch. Wartości wyrażane przez markę – jakość, design, funkcjonalność produktów i zabawa – są dla tej współpracy jak skrojone na miarę. Już w najbliższy weekend 28 i 29 sierpnia na warszawskim Torwarze podczas Targów Moje Dziecko będzie można zapoznać się z tą nową, wyjątkową ofertą.

CZAS NA LEGO LUNCH

Dzięki pojemnikom Plast Team, drugie śniadanie zamieni się w prawdziwą ucztę! Ulubiony posiłek zapakowany w pojemniki LEGO to nie lada gratka dla Twojego dziecka. Możesz łączyć mniejsze pudełka z większymi, co pozwala bezpiecznie zapakować kanapki, owoce, warzywa, bez ryzyka, że zapanuje chaos. Coś do picia? Oczywiście, bidon z charakterystyczną główką LEGO pozwoli zabrać do szkoły ulubiony napój.

Zestaw na lunch dostępny jest w klasycznych kolorach LEGO – nowoczesnych, modnych, dla chłopców i dziewczynek. 

Ceny:

  • Pojemniki (w zależności od rozmiaru): od ok. 12 do 43 PLN
  • Bidon 0,4 L: ok. 43 PLN

LEGO PORZĄDKI

Dzięki markom Plast Team i LEGO sprzątanie raz na zawsze przestanie być problemem. Teraz będzie to prawdziwa frajda! Rewelacyjne pudełka-klocki LEGO Storage zamieniają zwykłe porządkowanie w niesamowitą budowlaną przygodę. Można je ze sobą łączyć, tworząc przy tym wyjątkowe kompozycje. Im więcej elementów, tym lepsza zabawa.

Pudła-klocki współgrają z klasycznymi kolorami LEGO i idealnie pasują do współczesnych wnętrz.  

Ceny:

  • Pudełka (w zależności od rozmiaru): od ok. 39 do 122 PLN

GŁÓWKI LEGO

Zorganizuj przechowywanie w domu ze słynnym Ludzikiem LEGO. Używaj tego pojemnika-główki do przechowywania wszystkiego, na co tylko masz ochotę i delektuj się tym dużym symbolem LEGO w swoim pokoju! Mniejszy pojemnik pasuje na klasyczne pudełka-klocki do przechowywania. Zapewni to dzieciom jeszcze więcej frajdy i możliwości kombinacji w ich pokojach. Pojemnik w kształcie główki może być wspaniałą inspiracją dla dalszych pomysłów wystroju Twojego mieszkania. Został on wykonany w żółtym – symbolicznym dla Ludzika LEGO kolorze.

Ceny:

  • Pojemnik Główka S: ok. 63 zł
  • Pojemnik Główka L: ok. 92 zł

KOSZ MULTI

Ten wyjątkowy pojemnik z pokrywą, gdzie za uchwyt służy kultowa główka LEGO może służyć zarówno do przechowywania dziecięcych rozmaitości, jak również pełnić rolę kosza na śmieci. Razem z innymi produktami LEGO tworzy w pokoju wesoły nastrój.

Cena: ok. 92 PLN

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu