Expander doradza z pomocą słuchawek Jabry

Jabra, wiodący dostawca przewodowych i bezprzewodowych zestawów słuchawkowych wyposażyła firmę Expander w wysokiej trwałości słuchawki mono Jabra GN2000.

Dla firmy Expander kontakt z klientem jest kluczowym elementem działania. Dlatego też na wybór zestawów słuchawkowych duży wpływ miał czynnik podniesienia komfortu i wydajności pracy agentów. Słuchawki musiały być również odporne na uszkodzenia, ponieważ konsultanci korzystają z nich średnio pięć dni w tygodniu przez około 13 godzin dziennie. Ponadto wybrane słuchawki musiały być kompatybilne z Cisco Call Manager, który jest systemem telekomunikacyjnym wykorzystywanym w Expanderze.

Ostateczny wybór padł na profesjonalne słuchawki Jabra GN2000. Zostało zakupionych 40 zestawów słuchawkowych mono, które są wykorzystywane wraz z Cisco IP Phone 7941.

Słuchawki GN2000 to najbardziej odporne na uszkodzenia mechanicznie słuchawki Jabry. Zostały one zaprojektowane specjalnie do intensywnego użytkowania w biurach lub call center. Mikrofon z redukcją szumów umieszczony na elastycznym wysięgniku zwiększa jakość transmisji dźwięku. Komfort użytkowania zapewniają również wygodne poduszki i nakładki, które można dostosowywać do indywidualnych preferencji.

Ponadto słuchawki Jabra GN2000 zostały wyposażone w technologię PeakStop, która umożliwia eliminacje niespodziewanych głośnych dźwięków o ciśnieniu akustycznym powyżej 118 dB SPL. Dzięki temu lepiej jest chroniony słuch użytkowników.

„Bezproblemowa komunikacja z klientem jest bardzo ważna w naszej branży. Dlatego też chcieliśmy wyposażyć agentów centrum obsługi w odpowiedni sprzęt. Wybraliśmy słuchawki Jabry ze względu na jakość i wygodę użytkowania. Nie bez znaczenia była również rozpoznawalna marka oraz zgodność z naszym systemem telekomunikacyjnym” – powiedział Waldemar Kabała, szef działu IT w Expanderze.

Słuchawki z serii Jabra GN2000 mogą być wykorzystywane zarówno do telefonii analogowej, jak i IP. Aby umożliwić im współpracę z telefonią internetową wystarczy skorzystać z konektora USB, który jest urządzeniem typu plug-and-play.

Pracownicy Expandera mieli możliwość przetestowania sprzętu przed podjęciem decyzji o zakupie. Dzięki temu mogli wybrać zestawy słuchawkowe najbardziej odpowiadające ich wymaganiom.

Słuchawki Jabry zostały dostarczone przez gdańską firmę Sevenet specjalizująca się w integrowaniu systemów teleinformatycznych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu