Charytatywny mecz piłkarzy Dolcan Ząbki z drużyną dziennikarzy

Już w środę, 29 września odbędzie się mecz charytatywny pomiędzy drużyną dziennikarzy a piłkarzami I ligowego klubu Dolcan Ząbki i pracownikami stołecznego dewelopera. Celem spotkania jest zbiórka pieniędzy na operację oka dla Damiana, który stracił wzrok podczas zajęć sportowych. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Wydarzenie odbędzie się o godzinie 17.00 na stadionie miejskim w Ząbkach przy ulicy Słowackiego 21(wjazd od ul. Gdyńskiej). Drużyna złożona z piłkarzy i pracowników Dolcan zmierzy się z zespołem dziennikarzy z czołowych polskich redakcji, podejmujących tematy nieruchomościowe, biznesowe i sportowe. Podczas meczu, wśród widzów prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na operację Damiana, który wymaga skomplikowanej operacji po uszkodzeniu oka. 

Liczymy, że zebrane pieniądze wspomogą finansowanie procesu leczenia, który pozwoli przywrócić Damianowi wzrok. Chłopiec poważnie uszkodził siatkówkę oka – informuje Renata Wrona, Kierownik Działu Marketingu i PR Dolcan. Za pośrednictwem tej inicjatywy chcemy mu pomóc wrócić do zdrowia – dodaje.

Dolcan, znany głównie z działalności deweloperskiej, jest sponsorem klubu z Ząbek od 1994 roku. Wszyscy, którzy chcą zobaczyć w akcji zawodowych dziennikarzy oraz pierwszoligową drużynę piłkarzy, mogą skorzystać z otwartego zaproszenia na mecz.

Serdecznie zapraszamy każdego, kto zechce wspomóc naszą inicjatywę i dołożyć symboliczną cegiełkę do operacji Damiana. Wstęp na mecz nie jest biletowany. Każda, nawet najmniejsza pomoc będzie mile widziana – przyznaje Wrona.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu