Przejdź do treści

studio PRowokacja rozpoczyna współpracę z VoIPoint

Agencja Public Relations studio PRowokacja, specjalizująca się w obsłudze firm z branży IT, rozpoczęła współpracę z firmą VoIPoint, dystrybutorem profesjonalnych urządzeń do telefonii internetowej. Firma będzie odpowiadać za relacje z mediami oraz kompleksową obsługę i doradztwo biznesowe. Agencja została wybrana w drodze rekomendacji. Za projekt z ramienia agencji odpowiada Paulina Śliwińska.

Firma VoIPoint (www.voipoint.pl) jest największym w Polsce dostawcą urządzeń VoIP (Voice over IP) znanych marek takich jak np. Yealink, Yeastar, OpenVox, Portech oraz HYperMedia. Świadczy również usługi outsourcingowe IT oraz dokonuje audytów teleinformatycznych i bezpieczeństwa.

Agencja zajmie się kompleksową obsługą PR dla nowych rozwiązań VoIP (Voice over IP) marki Yealink, których pełną ofertę dystrybucyjną w Polsce posiada VoIPoint.

Agencja Public Relations studio PRowokacja (www.studioprowokacja.pl) specjalizuje się w działaniach public relations dla firm z branży IT, nowe technologie, telekomunikacja. Od 6 lat agencja na stałe współpracuje m.in. z Panda Security Polska, Passus sp. z o.o., Embedos sp. z o.o. Studio PRowokacja wspomagała także non profit Festiwal Filmów Komórkowych OFFKA 2009. Agencja działa od 2004 roku.