Przejdź do treści

Konkurs ESKA Płaci Twoje Rachunki – jesiennym hitem stacji

ESKA znowu zapłaci za rachunki słuchaczy. Sześciotygodniowy konkurs „ESKA Płaci Twoje Rachunki”, w którym wygraną jest uiszczenie wskazanego wydatku, ruszył właśnie na antenie radia. Jego partnerem jest Lotto, promujące grę Multi Multi.

Do udziału w konkursie słuchacze zgłaszają się za pośrednictwem SMS – podają imię, kwotę rachunku i przekonują, że to właśnie ich wydatek powinno pokryć Radio ESKA. Co dwie godziny, od 7:00 do 23:00, będzie wybierany jeden rachunek, który opłaci ESKA. Raz dziennie na antenie zostanie ogłoszona specjalna tura konkursu („multi hour”), której zwycięzca otrzyma trzykrotność kwoty swojego rachunku.

Wcześniejsze dwie edycje akcji „ESKA Płaci Twoje Rachunki” cieszyły się wielką popularnością wśród słuchaczy.

„Dzięki tej zabawie realizujemy zwariowane marzenia naszych słuchaczy lub zwyczajnie im pomagamy. Wśród dotychczas opłaconych znalazły się rachunki za małe strusie i kurs piercingu, jak również opłaty rat kredytu i czynszu za mieszkanie. Jedno jest pewne – bez względu na to, za co płaci ESKA, zabawa dostarcza niezapomnianych wrażeń i prawdziwych emocji” – mówi Andrzej Jaszczyszyn, odpowiedzialny w Dziale Programowym Radia ESKA za produkcję konkursu.

Partnerem akcji jest Lotto, które w projekcie promuje grę Multi Multi. Działania te obejmują zarówno antenę radia, jak i stronę internetową akcji: Eska.pl/rachunki. Obecność marki Multi Multi zaprojektowała Pracownia Kreatywna TIME 100%, działająca w strukturach biura reklamy Grupy Radiowej Time. Obsługę mobilną konkursu prowadzi Supermedia Interactive.