Ericpol rozbudował ofertę biznesową przejmując zespół AX od CK ZETO

Firma Ericpol Telecom, największy polski eksporter usług IT, poinformowała o przejęciu całego zespołu wdrożeniowego Pionu Aplikacji Biznesowych ZETO Łódź zajmującego się wdrożeniami systemów ERP na platformie MS Dynamics.

Wraz z kadrą kierowniczą, konsultantami i programistami Ericpol przejął dotychczasowych klientów oraz prawa do rozwiązań własnych wypracowanych przez Pion Aplikacji Biznesowych w trakcie kilkuletniego rozwoju w w ZETO.

Zespół zgromadził największe doświadczenia w branżach spożywczej, elektrotechnicznej, odzieżowej, instalacyjnej. Specjalizuje się w obsłudze firm z sektora produkcyjnego i handlowego. Sukcesywnie zdobywane kompetencje pozwoliły stworzyć autorskie rozwiązania w oparciu o platformę MS Dynamics AX. Są to między innymi: moduły obsługujące magazyny wysokiego składowania reklamacje i serwis, moduł transportowy oraz workflow.

Ericpol jako największy polski eksporter i producent oprogramowania na zamówienie konsekwentnie rozszerza ofertę w obszarze aplikacji dla biznesu dostosowywanych na miarę potrzeb klienta. Pomóc w tym ma, między innymi, partnerstwo z Microsoft, jednym z największych graczy na rynku aplikacji biznesowych w tym systemów ERP.

Głównym produktem oferowanym przez spółkę pozostanie Microsoft Dynamics AX – największe rozwiązanie firmy z Redmond w zakresie wspomagania zarządzania firmą. Ofertę uzupełniać będę rozwiązania klasy Business Intelligence, BPM i Workflow.

-Partnerstwo firmy Ericpol z Microsoft oznacza trwałą i poważna inwestycję w rozwój oferty opartej o największe produkty potentata z Redmond. W połączeniu ze skutecznym przejęciem zespołu Pionu Aplikacji Biznesowych CK ZETO jest to sygnałem, że Ericpol z dnia na dzień staje się graczem na ogólnopolskim rynku aplikacji biznesowych. Tym bardziej interesującym, że posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu projektów, w tym w nadzorze nad jakością i tworzeniu rozwiązań tworzonych pod konkretne oczekiwania klienta ze szczególną dbałością o spełnienie wymagań funkcjonalnych. .- mówi Jarosław Jędrzejczak , Dyrektor Sprzedaży Informatycznych Rozwiązań Biznesowych Ericpol Telecom

Ericpol nie wyklucza przejmowania kolejnych kompetencji w zakresie szeroko rozumianego oprogramowania dla biznesu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu