Przejdź do treści

Lenovo wspiera Ligę Cybersport

Firma Lenovo, producent innowacyjnych komputerów osobistych, została oficjalnym partnerem technologicznym i sponsorem Ligi Cybersport, jednej z największych i najprężniej rozwijających się lig gier komputerowych w Polsce. W ramach współpracy, Lenovo wesprze ligę sprzętem komputerowym – mocnymi notebookami dedykowanymi do gier komputerowych. Umowa została podpisana do końca 2010 roku z możliwością kontynuacji.

„Głęboko wierzymy, że dzięki nawiązaniu tej współpracy będziemy mogli w jeszcze większym stopniu kreować nowe kierunki rozwoju polskiego sportu elektronicznego, a co za tym idzie dostarczać wszystkim miłośnikom wirtualnej rozrywki jeszcze większą dawkę emocji w postaci internetowych turniejów, LAN’owych imprez oraz innych atrakcji” – powiedział Krzysztof Pikiewicz, Project Manager Ligi Cybersport.

„Dzięki współpracy z Ligą Cybersport firma Lenovo, znana z solidnych i niezawodnych komputerów ThinkPad, chce zaistnieć w środowisku graczy komputerowych z produktami z linii IdeaPad dedykowanymi dla tej grupy osób. Mam nadzieję, że wyjątkowe funkcje oraz niezawodność naszych komputerów spotkają się z uznaniem tak wymagających użytkowników, jakimi są gracze” – powiedział Tomasz Byskosz, marketing manager w Lenovo Polska.

E-gaming staje się w Polsce coraz bardziej popularny, a gracze potrzebują bardzo mocnych i solidnych komputerów. Coraz częściej standardowe komputery PC zastępują oni właśnie notebookami, które są doskonale wyposażone i przede wszystkim mobilne.

Firma Lenovo od lat działa na rynku komputerów przenośnych stawiając sobie za cel dostarczanie swoim klientom najnowszych technologii i nowych rozwiązań. Konstrukcje oraz funkcjonalność produktów Lenovo cechują się solidnością oraz innowacyjnością, tak by na każdym kroku zaspokoić potrzeby klienta.