Laureatka I edycji konkursu „Lato z DIALOGiem” odjechała Fiatem 500

Mieszkanka Wrocławia została zwyciężczynią I edycji fotograficznego konkursu DIALOGu dla klientów operatora. Oprócz nagrody głównej – Fiata 500 -– w zabawie konkursowej wygrywać można laptopy, aparaty cyfrowe i inne nagrody rzeczowe. Konkurs „Lato z DIALOGiem” trwa do 15 października 2010 r.

Aby wziąć udział w konkursie „Lato z DIALOGiem” należy zrobić zdjęcie lub skorzystać z gotowego, zamieszczonego na stronie wygrajauto.pl, a następnie – opatrzyć je komentarzem w formie dialogu i przesłać za pomocą specjalnego formularza. Konkursowa rywalizacja rozgrywa się w trzech edycjach. Za nami już I edycja konkursu i wyłonienie zwyciężczyni. Jest nią Barbara Blaczkowska z Wrocławia, której praca została ogłoszona „zdjęciem lipca”.

– To moja pierwsza w życiu wygrana – powiedziała pani Barbara odbierając od Roberta Banasiaka, wiceprezesa DIALOGu, kluczyki do samochodu. – Mogę powiedzieć, że DIALOG przynosi szczęście – dodaje.

Pani Barbara jest klientką Telefonii DIALOG od 6 lat, korzysta z telefonu i Internetu.

Oficjalne przekazanie nagrody odbyło się dzisiaj we wrocławskiej siedzibie Telefonii DIALOG przy pl. Jana Pawła II nr 1, po czym laureatka odjechała swoim nowym autem do domu.

Kto zostanie laureatem II i III edycji „Lata z DIALOGiem”, okaże się we wrześniu i październiku br. Chętni do zabawy konkursowej mogą nadsyłać swoje zdjęcia jeszcze tylko do III edycji konkursu do 15 października br. Więcej szczegółów na stronie wygrajauto.pl

źródło/autor: DIALOG

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu