Przejdź do treści

Choiix „Boom Boom Speaker”

Cooler Master wprowadza na polski rynek pierwszy w swojej ofercie przenośny głośnik do urządzeń mobilnych. Choiix „Boom Boom Speaker” pozwala na delektowanie się muzyką gdziekolwiek jesteś. Dzięki wbudowanym czterem, wysokiej jakości przetwornikom, uzyskany dźwięk naprawdę robi wrażenie.

1,2 CM dźwięku

Wysoka jakość brzmienia w urządzeniu przenośnym zazwyczaj oznacza, że produkt jest nieporęczny oraz ciężki, co sprawia że zatraca swoją użyteczność w podróży. Nie jest łatwo znaleźć właściwe proporcje między rozmiarem głośnika a jakością audio. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom zastosowanym przy projektowaniu nowego Cooler Master Choiix „Boom Boom Speaker”, możemy cieszyć się znakomitej jakości dźwiękiem dobywającym się ze stylowego urządzenia o grubości jedynie 1,2 CM.

Elegancja i Styl

“Boom Boom Speaker” wpisuje się w styl nowej linii produktów Cooler Master Choiix. Moc dźwięku zamknięta w obudowie o grubości 1,2 CM, wraz z miejscem na wygodne przechowywanie okablowania, sprawia że urządzenie jest niezwykle wygodne w użytkowaniu i przenoszeniu. Urządzenie jest stylowe nie tylko w formie – osłona głośnika została zaprojektowana tak, aby po rozłożeniu mogła służyć jako podstawka głośnika, a standardowy kabel audio 3,5 mm pozwala na podłączenie do większości odtwarzaczy i notebooków.

www.choiix.com