Rusza kolejny projekt TelePolski

TelePolska Sp. z o.o. uruchomiła specjalny pakiet usług, z którego część dochodów z rachunków telefonicznych, będzie przeznaczana na Fundację Hutnik 1957. Promocyjny Plan Taryfowy Hutnik gwarantuje przekazywanie środków Fundacji przez cały czas trwania okresu promocyjnego.

Mechanizm akcji opiera się o jeden proces, a mianowicie Abonent wybiera z ofert usług TelePolski Promocyjny Plan Taryfowy Hutnik. Następnie TelePolska przekazuje określoną kwotę wsparcia na rzecz Fundacji Hutnik 1957. Co miesiąc, z każdą fakturą, Abonent będzie otrzymywał informację dotyczące wysokości wsparcia, jakie zostało przekazane z opłaconego rachunku.

Fundacja Hutnik 1957, została powołana w celu wspierania, promocji oraz propagowania sportu i kultury fizycznej. Fundacja podejmuje również inicjatywy wspomagające działalność Bielańskiego Klubu Sportowego Hutnik. Działa na rzecz wypromowania wizerunku BKSHutnik jako współczesnego ośrodka rozwoju sportu i rekreacji. Wspiera inicjatywy edukacyjne i prospołeczne, działa na rzecz ogólnopolskiej i międzynarodowej współpracy środowisk sportowych, wspiera rozwój i dorobek młodych sportowców. Poprzez rozwój sportu, popularyzuje zdrowy tryb życia. Propaguje zdrową rywalizację sportową oraz przeciwdziała praktykom rasistowskim. Fundacja Hutnik 1957 pozyskuje również środki na wykonywanie statutowych zadań BKS Hutnik.

25 września na warszawskich Bielanach odbędzie się Piknik na pożegnanie lata. TelePolska oraz Bielański Klub Sportowy Hutnik będą na nim obecne w ramach bielańskiego miasteczka sportowego. Na jego scenie odbywać się będą pokazy sztuk walk, fitness oraz gimnastyki artystycznej.

Operator będzie również obecny na meczach Klubu.

Więcej informacji o Bielańskim Klubie Sportowym Hutnik:

http://www.hutnikwarszawa.pl/

Więcej informacji dotyczących TelePolski, znajduje się na stronie:

www.telepolska.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu