Przejdź do treści

Byss.pl dla gwiazdy amerykańskiego showbiznesu

Agencja byss.pl, we współpracy z renomowaną nowojorską agencją reklamową, stworzyła platformę www dedykowaną promocji książki „Beauty Equation”. Jej autorem jest Nigel Barker – niezwykle popularny fotograf oraz juror amerykańskiego show „America’s next TOP MODEL”.

Serwis www.beautyequation.com jest jednocześnie uzupełnieniem jak i rozwinięciem książki, którą Barker napisał, by pomóc kobietom w lepszym zrozumieniu siebie i odkryciu swojego wewnętrznego piękna.

Czytelniczki będą mogły skorzystać z porad Nigela zamieszczonych w książce, a także opublikować efekt wdrożenia ich w życie za pomocą opisu, fotografii, czy klipu video. Serwis składa się z kilkudziesięciu zadań (challenges), które przyporządkowane są do poszczególnych rozdziałów książki.

Profesjonalne porady z zakresu modelingu i wizażu na pewno znajdą dużą grupę odbiorców wśród płci pięknej szczególnie, że ich autorem jest juror „America’s next TOP MODEL”.

Oprócz wewnętrznego systemu komentarzy, serwis umożliwia także wyrażenie swojej opinii na temat prac zamieszczanych przez użytkowniczki za pośrednictwem zintegrowanych z platformą serwisów społecznościowych Facebook i Twitter.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że mogliśmy podjąć współpracę z czołówką światowego show biznesu – mówi Daniel Czapiewski, dyrektor strategiczny agencji byss.pl. Projekt Beauty Equation to odważna próba połączenia dwóch światów, znanej od setek lat książki drukowanej oraz serwisów social media, które błyskawicznie stały się nieodzownym elementem naszego codziennego życia.

Nie jest to nasza pierwsza realizacja dla Klientów zagranicznych. Wcześniej przygotowaliśmy takie serwisy jak Wooloo.org, czy Powerofpeace.com. Obecnie pracujemy nad kolejnym projektem o zasięgu międzynarodowym, łączącym funkcjonalności social media z tematyką muzyczną – zapowiada.

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej www.byss.pl.