APTEKA1 świętuje pierwsze urodziny PAYBACK w Polsce

APTEKA1 – nowoczesny program lojalnościowo-marketingowy zrzeszający apteki pod jedną marką. Jako jedyny reprezentant branży farmaceutycznej, od pół roku, jest oficjalnym partnerem Programu Bonusowego PAYBACK, który obchodzi pierwsze urodziny w Polsce. W ramach promocji urodzinowej, uczestnicy Programu mają możliwość szybszego zbierania punktów PAYBACK.

15 września rusza największa w historii PAYBACK promocja – „5 razy więcej punktów”. Akcja ta jest zorganizowana z okazji pierwszych urodzin Programu w Polsce. W trakcie trwania promocji od 15 do 21 września 2010, uczestnicy otrzymają, za zakupy u 13 partnerów PAYBACK, pięć razy więcej punktów.

Akcja „5 x więcej punktów” jest doskonałą okazją dla uczestników Programu na szybsze zwiększenie ilości punktów na koncie. Punkty te można wymieniać na nagrody, mile Miles & More, przeznaczyć na nagrody albo dokonywać nimi płatności, jak ma to miejsce w aptekach APTEKA1.

APTEKA1 jest marką zrzeszającą apteki w Polsce, która jako jedyna przystąpiła do Programu Bonusowego PAYBACK stając się jego oficjalnym partnerem 1 marca 2010r. Duże zainteresowanie innowacyjnym programem lojalnościowo-marketingowym spowodowało, że zaufali nam farmaceuci z ponad 120 aptek na terenie całej Polski.

Atrakcyjne oferty dostępne w aptekach APTEKA1 i u Partnerów Programu PAYBACK zainteresowały Polaków, co zaowocowało wydaniem ponad 6,3 mld kart PAYBACK na terenie całej Polski. Na każdą z tych kart można zbierać punkty w aptekach APTEKA1.

Za zebrane punkty u różnych partnerów na jednej karcie, pacjenci mogą dokonywać zakupów w aptekach APTEKA1 lub wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Jest to pierwsza taka propozycja w Polsce, skierowana do pacjentów.

Aktualna lista aptek zrzeszonych pod marką APTEKA1 oraz oferty promocyjne dostępne są na stronie: www.apteka1.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu