Shock w Warszawie

Już 23 września po raz pierwszy w tej części Europy odbędzie się impreza z cyklu Shock The World, organizowana przez markę Casio. Podczas polskiej edycji tego wydarzenia pierwszy raz w jego historii obok popularnych G-Shocków pojawią się ekstremalne aparaty z serii G1.

Shock The World to impreza dla wielbicieli marki G-Shock, która do tej pory była organizowana m.in. w Tokio, Nowym Jorku, Sydney i Berlinie. Polski przystanek Shock The World będzie różnił się od dotychczasowych. Goście imprezy otrzymają możliwość zapoznania się z wstrząsoodpornymi aparatami Casio Exilim EX-G1. Tylko w Warszawie wydzielona zostanie specjalna strefa, poświęcona wyłącznie popularnemu kompaktowi Exilim.

Podczas Shock The World spotkają się artyści, sportowcy oraz celebryci. W Forcie Legionów pojawią się ambasadorzy i przyjaciele marki, w tym m.in. Bartek Ogłaza – najlepszy zawodnik na polskiej scenie Freestyle Motocross, Rafał Kumorowski – 3-krotny Mistrz Świata i 15-krotny Mistrz Polski w trialu rowerowym oraz jedna z ikon polskiego hip-hopu – AbradAb, który zaprezentuje utwory ze swej nowej płyty.

Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Kikuo Ibe – twórca G-Shocka, który zaprojektował wstrząsoodporną konstrukcję pierwszego modelu. Imprezę uświetni także nowojorski fotograf Todd Jordan, który pokaże unikalną i przygotowaną specjalnie na tę okazję wystawę fotografii, wykonanych podczas tygodniowego pobytu w Warszawie.

Zaproszenia na tą ekstremalną noc pełną wrażeń można otrzymać na profilu Casio Exilim na Facebooku: www.facebook.com/CasioExilimPolska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu