Lexmark i Box.net uruchamiają nowe rozwiązanie – „Scan to Box”

Nowa aplikacja w SmartSolutions – Box.net dedykowana atramentowym urządzeniom wielofunkcyjnym Lexmark z dotykowym wyświetlaczem i możliwością podłączenia do Internetu pomaga użytkownikom skanować, przechowywać i wysyłać dokumenty – wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Lexmark International, wiodący światowy dostawca rozwiązań druku, oprogramowania i usług, oraz firma Box.net – popularny dostawca aplikacji dla internetowego środowiska typu „cloud”, uruchomiły dostęp do serwisu Box.net za pośrednictwem funkcji SmartSolutions dostępnej w atramentowych urządzeniach wielofunkcyjnych Lexmark z możliwością podłączenia do Internetu. Korzystanie z usługi będzie możliwe w modelach z serii Platinum, Pinnacle, Prestige oraz Interact. „Skanowanie do skrzynki” (ang. Scan to Box) to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm zainteresowanych oszczędzeniem czasu i pieniędzy.

Firmy coraz częściej decydują się na korzystanie z aplikacji udostępnionych w ramach rozwiązania typu cloud computing, które umożliwiają dostęp i współdzielenie się dokumentami, oraz współpracę online. „Scan to Box” – rozwiązanie dostępne za pośrednictwem SmartSolution pozwoli użytkownikom urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark na dalsze usprawnianie różnorodnych internetowych operacji biznesowych przez podłączenie urządzeń wielofunkcyjnych bezpośrednio do konta na Box.net. Użytkownicy będą mogli personalizować swój „Scan to Box” poprzez liczne rozwiązania odnoszące się bezpośrednio do odpowiednich folderów umieszczonych na Box.net.

Dzięki „Skanowaniu do skrzynki” użytkownicy mogą wysyłać i archiwizować ważne dla siebie dokumenty bezpośrednio z poziomu urządzenia Lexmark na ich konto boxnet-owe w ciągu kilku sekund, nawet jeżeli ich komputer jest w danym momencie wyłączony. Ta funkcja pakietu SmartSolutions umożliwia:

  • łatwe wysyłanie dokumentów dotyczących współpracy biznesowej;
  • skanowanie i wysyłanie dokumentów poufnych oraz pokwitowań, czy potwierdzeń;
  • bezproblemowe wysyłanie i przekazywanie informacji do partnerów biznesowych.

Więcej informacji na temat „Skanowania do skrzynki” oraz możliwość obejrzenia filmu o SmartSolution można znaleźć w serwisie YouTube. „Scan to Box” to najnowsza funkcja aplikacji SmartSolutions firmy Lexmark, która obejmuje już współpracę z TripIt, Stamps.com i Evernote.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu