Leasing 101% na nowe samochody Toyoty

Toyota Bank Polska wprowadziła do swojej oferty leasing 101%, jednocześnie rozszerzając liczbę dostępnych modeli w promocji leasingowej z dwóch do pięciu.

Toyota Bank wprowadziła do swojej oferty promocyjny leasing 101% pozwalający w bardzo atrakcyjny sposób finansować auto. Jest to rozwiązanie dedykowane przede wszystkim dla małych i średnich firm – powiedział Bogdan Grzybowski, dyrektor sprzedaży w Toyota Leasing Polska. W porównaniu do poprzedniej oferty leasing 101% został rozszerzony na pięć modeli: Yaris, Corolla, Auris, Avensis i Verso. Opłata wstępną wynosi 40% a okres leasingu 24 miesiące. Wartość wykupu ustalono na poziomie 16%.

Leasing 101% to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Konkurencja ma oferty wyższe o kilka punktów procentowych – komentuje Grzybowski. Wierzę, że nasza nowa oferta leasingu 101% mocno zainteresuje sektor małych i średnich przedsiębiorstw. Poprzednia oferta spotkała się z olbrzymi zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy ją kontynuować w nieznacznie zmienionej formie – dodał Grzybowski.

Nowy program leasingowy kończy się 30 września. Decyduje data złożenia zamówienia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu