Gama Express – działaj jak błyskawica z nowymi produktami marki Soudal

Oszczędność czasu = oszczędność pieniędzy – formuła ta sprawdza się również w budownictwie. Co jednak gdy sposób użycia produktów wymusza na nas przestoje, opóźniając rozpoczęcie kolejnych etapów budowy? Rozwiązaniem są nowe produkty Soudal z grupy Express.

Szybkość działania wyróżniająca je na tle standardowych produktów dostępnych na rynku to cecha charakterystyczna wszystkich preparatów z linii Express. Użytkownicy docenią również ich skuteczność i  łatwość aplikacji – a wszystko to przy zachowaniu najwyższej jakości produktów marki Soudal.

Szpary w murze, pęknięcia tynku, szczeliny przy listwach na ścianach nie stanowią już problemu, nawet jeśli właśnie zaczęliśmy malowanie. Z Express Akrylem Błyskawicznym już po 10 minutach od wypełnienia możemy przystąpić do dzieła szlifowania i malowania ścian. Dzięki znakomitej przyczepności do wszelkich podłoży porowatych jest on niezastąpiony przy wewnętrznych pracach wykończeniowych. Ten innowacyjny uszczelniacz sprawdzi się zarówno przy maskowaniu szpar i pęknięć w betonie, czy murze, wypełnianiu szczelin przy parapetach lub panelach dekoracyjnych, jak i przy spoinowaniu płyt kartonowo-gipsowych.

Szybki i skuteczny uszczelniacz o utwardzaniu kwaśnym. Przeznaczony w szczególności do pomieszczeń o dużej wilgotności tj. kuchnie, łazienki czy toalety. Dzięki szybkoutwardzalnej formule już po 2 godzinach spoina jest odporna na wnikanie wody, a jej właściwości antyseptyczne skutecznie hamują rozwój grzybów i pleśni nawet w warunkach stałego zawilgocenia. Stosując Express Silikon Sanitarny  uzyskamy  całkowicie  wodoszczelną,  estetyczną  i trwałą warstwę.

Szukasz silikonu szybkiego i  skutecznego, ale nie masz pewności czy po jego zastosowaniu nie nastąpi reakcja chemiczna z podłożem? Wybór jest prosty – Express Silikon Neutralny. Jego innowacyjna, szybkoutwardzalna formula zapewnia pyłosuchość spoiny już po 30 minutach. A dzięki neutralnemu chemicznie składowi nie musimy obawiać się, że uszczelnienie nie będzie spełniało swej roli (odspoi się od podłoża), albo zmieni swą barwę. Ze względu  na doskonałą przyczepność do wszelkich podłoży budowlanych, połączoną z odpornością na skrajne warunki atmosferyczne Express Silikon Neutralny idealnie sprawdzi się w pracach wykończeniowych prowadzonych na zewnątrz, tj. spoinowanie okapów, fugi wokół stolarki budowlanej.

źródło/autor: Soudal

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu