Budowia realizuje konkurs dla FERRO

Od połowy września do połowy października w serwisie Urzadzamy.pl trwa konkurs, realizowany przez Budowię dla spółki FERRO. Celem konkursu jest promocja nowych modeli baterii zlewozmywakowych producenta, wśród osób będących na etapie remontu albo wyposażenia domu lub mieszkania.

Konkurs przebiega pod hasłem: „Baterie FERRO w modnym stylu – opisz i wygraj”. Jest realizowany w serwisie Urzadzamy.pl i skierowany do zarejestrowanych użytkowników tej witryny. Są oni zapraszani do zostania ekspertami firmy i przesłania recenzji wybranej baterii zlewozmywakowej. Autorzy najlepszych recenzji mogą wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Celem konkursu jest promocja wyrobów FERRO jako ciekawych pod względem rozwiązań technicznych i designu, w grupie osób będących na etapie urządzania bądź remontu domu lub mieszkania, zainteresowanych bieżącymi trendami w aranżacji wnętrz.

Konkurs promowany jest dodatkowo w serwisie Muratordom.pl poprzez kampanię display w dziale łazienki. Koncepcję i kreację kampanii opracowały wspólnie Budowia, firma FERRO,  agencja AFIR oraz redakcja Urzadzamy.pl. FERRO jest stałym klientem Budowii.

źródło/autor: IDMnet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu