Święty spokój

Lava Group proponuje doskonały sposób na pozbycie się stresu związanego z szukaniem odpowiedniego prezentu świątecznego dla partnerów biznesowych. FIRST MINUTE jest niepowtarzalną szansą na zakup upominków przed zbliżającym się okresem świątecznym w bardzo okazyjnych cenach, dotąd osiągalnych jedynie podczas noworocznych wyprzedaży!

Setki kontrahentów do obsłużenia, nerwowe przeglądanie ofert, narzekanie na ceny, walka z kurierami i pocztą o terminowość dostaw. Przedświąteczny czas bywa dla działów marketingu wszystkim tym, czym być nie powinien: próbą nerwów. Dlatego – choć wielu z nas z dystansem spogląda na wystawy sklepowe zachęcające wczesną jesienią do świątecznych zakupów – możliwość wczesnego zamówienia prezentów dla naszych biznesowych partnerów docenimy bardzo szybko. Lava Group przygotowała specjalny katalog FIRST MINUTE zawierający setki produktów w różnych kategoriach, z których każdy może być doskonałym podarunkiem dla kontrahentów i pracowników. W ramach akcji FIRST MINUTE zamówimy wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach – nawet o 30% niższych od standardowych. I zapewnimy sobie dużo świętego spokoju!

Oferta FIRST MINUTE ważna jest do 15 października 2010 – jeśli nie jesteśmy zdecydowani lub potrzebujemy pomocy w wyborze odpowiednich produktów, jest dość czasu, aby umówić się z przedstawicielem Lava Group, który służyć będzie fachową poradą i ułatwi wybór prezentów dopasowanych do naszych potrzeb. Dodatkowo do dyspozycji wszystkich Klientów jest magazyn i wzorcownia w Warszawie, w których można zobaczyć produkty oferowane w ramach FIRST MINUTE. Dzięki własnemu centrum logistyczno-znakowawczemu Lava Group jest w stanie spełnić także najbardziej wymagające prośby dotyczące znakowania i konfekcjonowania. Wszystko po to, aby każdy upominek wręczony podczas najbliższych świąt był doskonałą wizytówką naszej firmy. Katalog FIRST MINUTE można pobrać ze strony Lava Group pod adresem internetowym www.lavagroup.pl/katalogi

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu