KOMFORT otworzył sklep w Kłodzku

Sieć Komfort powiększyła się o kolejny sklep. Otwarcie miało miejsce w sobotę 11 września 2010 w Kłodzku. Sklep został zlokalizowany w Centrum Handlowym „Twierdza Kłodzko“. Sieć liczy już łącznie 153 sklepy.

KOMFORT to największa w Polsce i obecna też w Czechach i na Słowacji specjalistyczna sieć detaliczna oferująca szeroki wybór paneli, podłóg drewnianych, wykładzin i dywanów oraz drzwi i tkanin w cenach dostępnych dla każdego klienta.

Sklep w Kłodzku został zlokalizowany w Centrum Handlowym „Twierdza Kłodzko“, przy ul. Noworudzkiej 2. Oferta obejmuje podłogi oraz drzwi. Sklep zapewnia także profesjonalne doradztwo i szeroki pakiet usług około sprzedażowych takich jak: pomiar, przycinanie na wymiar, obszywanie wykładzin, montaż, czyszczenie i konserwację, transport, zakupy na raty, porady dekoratora czy wypożyczanie odkurzacza piorącego. Powierzchnia sklepu liczy 550 m2.

Sklep jest czynny w godzinach: pon-sob. 9 -21, Nd. 10-20.

Obecnie sieć Komfort liczy 153 sklepy, z czego w Polsce 117 sklepów własnych i 28 franczyzowych, 7 sklepów w Czechach i 1 na Słowacji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu