Helopal uruchamia nową stronę internetową

Z początkiem września producent ekskluzywnych parapetów, firma Helopal, uruchomiła swoją nową, oficjalna stronę internetową, która stanowi jeden z elementów szerszej strategii marketingowej, mającej na celu zwiększenie obecności marki Helopal w internecie.

Odmieniona strona firmy Helopal pozwala internautom na zapoznanie się ze wszystkimi informacjami na temat firmy i oferowanych przez nią parapetów w bardziej przejrzystej i atrakcyjnej formie. Dodatkowo można na niej znaleźć pełną listę jej autoryzowanych przedstawicieli handlowych w całej Polsce. Jednym z elementów nowej strategii marketingowej w Internecie jest uruchomienie oficjalnej strony w serwisie społecznościowym Facebook.com, która ma na celu polepszenie komunikacji firmy z internautami.

„Mimo 20-letniej obecności w Polsce, marka Helopal wciąż była słabo rozpoznawalna na rynku – szczególnie w Internecie. Uruchomienie nowej strony internetowej ma nie tylko zwiększyć obecność marki w Internecie, ale również poprawić komunikację z klientami. Dzięki niej wszystkie zainteresowane osoby będą mogły szybko zdobyć merytoryczną wiedzę na temat tego, co od 40 lat reprezentuje sobą marka Helopal.” – opisuje Paweł Horbik, Prezes firmy Helopal Polska.

źródło/autor: Helopal

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu