Biuro Podróży Reklamy przygotowało e-magazyn „Sztuka Dekoracji” dla OBI

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy przygotowała e-magazyn dla sieci marketów budowlanych OBI. E-magazyn z cyklu „Sztuka Dekoracji” dostępny jest na stronie internetowej www.podlogi.obi.pl. Jest on online’owym odpowiednikiem papierowego poradnikowego magazynu „Sztuka Dekoracji”, wydawanego cyklicznie przez OBI Polska od jesieni ubiegłego roku. Dystrybuowany jest on wraz z magazynami wnętrzarskimi i wybranymi pismami kobiecymi, a także we wszystkich sklepach sieci OBI, gdzie kupić go można za 1 zł – cały dochód z tego tytułu OBI przeznacza na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja.

Magazyn ma charakter poradnika przekazującego wskazówki ekspertów dotyczące urządzania mieszkania, a „w tle” prezentującego ofertę produktową OBI. Tematem przewodnim najnowszej odsłony magazynu i e-magazynu są podłogi (a także drzwi, kamień dekoracyjny i kominki). Za przygotowanie merytorycznej zawartości magazynu odpowiada Direct Publishing Group.

Agencja Biuro Podróży Reklamy przygotowała i zaplanowała również kampanię reklamową e-magazynu „Sztuka dekoracji” w Internecie. Potrwa ona do 10.10.2010 r. i będzie miała miejsce w serwisach o tematyce wnętrzarskiej, oraz skierowanych do kobiet oraz przy użyciu reklam display. Równolegle zrealizowana zostanie emisja linków sponsorowanych. Biuro Podróży Reklamy współpracuje na stałe z OBI Polska od października ub.r., w wyniku wygranego przetargu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu