Wincanton dystrybuuje napoje

Wincanton, wiodący w Europie twórca i dostawca zaawansowanych usług z zakresu łańcucha dostaw, podpisał umowę z firmą Hoop Polska, jednym z najważniejszych producentów napojów bezalkoholowych w Europie Środkowej. 

Kilkadziesiąt samochodów Wincanton dziennie wyjedzie na polskie drogi, by dostarczyć napoje Hoop do finalnych odbiorców. Optymalną dystrybucję lokalną zrealizują doświadczeni kierowcy, doskonale znający swój rejon dystrybucyjny. W ramach podpisanego kontraktu, Wincanton będzie świadczył usługi z zakresu  transportu krajowego i międzynarodowego. Dodatkowo, nowy Klient Wincanton, będzie miał możliwość skorzystania z powierzchni magazynowej w sytuacji, gdy będzie potrzebował przechować dodatkowe zapasy magazynowe. Te dedykowane rozwiązania wpłyną pozytywnie na zoptymalizowanie łańcucha dystrybucji oraz podniosą efektywność całości procesu operacyjnego.

„Nawiązanie współpracy z tak wymagającym Klientem jak Hoop Polska potwierdza wysoką jakość naszych usług transportowych i magazynowych. Z pewnością dużym wyzwaniem jest fluktuacja popytu na usługi transportowe na dzisiejszym rynku, jesteśmy jednak przekonani, że bazując na naszym bogatym doświadczeniu, sprostamy oczekiwaniom Klienta i spełnimy założone w naszej współpracy cele.” – mówi Jarek Król, Dyrektor Zarządzający na kraje Europy Środkowo-Wschodniej Wincanton.

źródło/autor: People PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu