Zrób to! Bądź zdrowy i aktywny

Niecałe 3% Polaków aktywnie uprawia sport, a ponad 40% ma problemy z otyłością lub nadwagą. 1.09.2010 ruszyła akcja społeczna „Zrób to! Bądź zdrowy i aktywny” organizowana przez firmę Mój Trener, Perfect Diet oraz portal Aktywni.pl. Ma ona zachęcić Polaków do ćwiczeń, zmiany nawyków żywieniowych oraz rozpoczęcia nowego, zdrowego i aktywnego stylu życia.

Na stronie internetowej największego w Polsce „aktywnego” serwisu społecznościowego aktywni.pl, użytkownicy mogą śledzić zmagania osób, które przyłączyły się do akcji. Zamieszczone zostały również liczne publikacje dotyczące zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. Dodatkowo, specjalnie na potrzeby akcji, przygotowane zostały zestawy ćwiczeń fizycznych pomocnych w odchudzaniu i kształtowaniu pięknej sylwetki.

W ramach akcji zorganizowany został konkurs, mający na celu wyłonienie dwóch osób. Nagrodą jest dwumiesięczny darmowy program współpracy z trenerem osobistym Mój Trener oraz dietetykiem Perfect Diet. Internauci będą mieli okazję śledzić zmagania zwycięskiej pary na łamach serwisu Aktywni.pl oraz na specjalnie dedykowanej stronie akcji na Facebooku.

Zgłoszenia, wyrażające chęć wzięcia udziału w akcji, należy nadsyłać do 21 września, na adres konkurs@aktywni.pl. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.aktywni.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu