Zjednoczenie.com dla MTV

Agencja interaktywna zjednoczenie.com zaprojektowała oraz wdrożyła dwa nowe filmowe serwisy dla MTV Networks Polska. Jeden z nich poświęcony jest przygodom Pingwinów z Madagaskaru, drugi natomiast przedstawia bohaterów serialu Josh i Drake.

Serwis Pingwiny został zaprojektowany z myślą o najwierniejszych fanach oraz potencjalnych odbiorcach przygód serialu. W serwisie użytkownicy mogą znaleźć opis serialu, galerię zdjęć z ulubionymi bohaterami oraz ich charakterystykę. Ponadto dla użytkowników serwisu dostępna jest zakładka z grami i atrakcyjnymi gadżetami.

Serwis został zaprojektowany tak, aby odbiorcy mogli w szybki i łatwy sposób dotrzeć do wszystkich interesujących ich informacji. Layout serwisu w pełni nawiązuje do estetyki serialu. Kluczowymi elementami na stronie głównej jest box wideo ze skrótami odcinków serialu oraz zajawki gier, które odsyłają do podstrony z ich pełną listą.

Serwis został wykonany z w technologii HTML z elementami flasha. Można zapoznać się z nim pod adresem: http://nick.com.pl/pingwiny.html

W serwisie Josh & Drake użytkownicy mają możliwość zapoznania się z opisem serialu i charakterystyką głównych bohaterów oraz skorzystania z gadżetów związanych z serialem. Najważniejszymi i najciekawszymi elementami serwisu są zakładki z galerią zdjęć, grami oraz video. Dla fanów śledzących wszystkie przygody bohaterów na serwisie znajduje się, aktualizowana na bieżąco, ramówka serialu.

Layout serwisu nawiązuje do nowych trendów odpowiadających amerykańskiej wersji serwisu Josh & Drake, których głównym założeniem jest minimalizm, stonowane kolory oraz prosta i czytelna forma. Premiera serwisu odbyła się 26 sierpnia. Jest on dostępny pod adresem: http://nick.com.pl/drakeandjosh.html

Agencja jest w trakcie przygotowywania kolejnego serwisu dla MTV Polska. Serwis będzie poświęcony perypetiom bohaterów serialu iCarly.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu