Zaprojektuj swój dywan – a Komfort wykona go dla Ciebie

Pod takim hasłem Sklepy Komfort zapraszają użytkowników portalu Facebook do udziału w konkursie na projekt wymarzonego dywanu. Główną nagrodą dla Zwycięzcy jest dywan wyprodukowany specjalnie według przesłanego projektu. Każdy uczestnik dostanie firmowy upominek.

W konkursie może wziąć udział każdy kto do 20 października 2010 przedstawi ciekawy i pomysłowy projekt dywanu wykonany jedną z kilku technik opisanych w regulaminie. Szczegóły konkursu są dostępne na profilu „Żyj Komfortwo” na Facebook’u, który znajduje się pod adresem http://www.facebook.com/pages/Zyj-KOMFORTOWO/136148489747620?v=wall#!/pages/Zyj-KOMFORTOWO/136148489747620?v=app_6009294086 oraz na www.komfort.pl

Poza nagrodą główną przewidziano również 10 równorzędnych wyróżnień w postaci dywaników oraz zestawów do pielęgnacji podłóg.

„Chcemy nakłonić fanów naszego profilu „Żyj Komfortowo” na Facebook’u do oryginalnej zabawy. By wziąć w niej udział nie trzeba mieć zdolności plastycznych, liczy się pomysł i oryginalność. Jest to też niepowtarzalna okazja by stać się właścicielem dywanu zaprojektowanego wg własnego pomysłu. – mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A. – W ten sposób staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. Możliwość wyboru dywanu spośród wielu oryginalnych wzorów jest od lat naszym atutem. Teraz poszliśmy o krok dalej. Chcemy realizować marzenia naszych klientów. W przyszłości dla fanów „Żyj Komfortowo” przygotujemy kolejne niespodzianki.”

Facebook to kolejny internetowy kanał komunikacji Sklepów KOMFORT z klientami obok komunikatora live chat, portalu nasza-klasa, strony internetowej, eksperta Komfort na forach branżowych oraz kanału video w serwisie YouTube.

Za komunikację konkursu w serwisach społecznościowych odpowiada agencja Vanguard PR.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu