Zaokrąglony w kształtach, stylowy i szykowny – oto nowy model z serii Melody Marantza. Poznajcie Melody Music (M-CR503)

Jego kompaktowe wymiary zachwycą każdego, kto pragnie dopasować odtwarzacz muzyczny do niewielkiej przestrzeni – na przykład wnętrza sypialni Swojego domu. Elegancka aluminiowa obudowa Melody Music z błyszczącym czarnym frontem śmiało może uchodzić za jedną z najpiękniejszych w świecie kompaktowych systemów Hi-Fi. Wygląd, to jednak nie najważniejsza choć na pewno niezwykle istotna cecha tego malutkiego urządzenia. Melody Music stworzono przede wszystkim po to, aby oprócz niewątpliwej radości jaką stanowi dla oczu przede wszystkim dostarczyć niezapomnianych emocji muzycznych. Krótko mówiąc Melody został stworzony do słuchania.

I pozwala Ci słuchać niemalże wszystkiego. Bezpośrednie, cyfrowe wejście przez port USB, pozwalające na podłączenie iPoda lub iPhona, przekazuje czysty sygnał audio bezpośrednio z urządzenia przenośnego do wysokiej jakości audiofilskich obwodów Melody Music. „Music” posiada również wejście M-XPort, które po podłączeniu do niego opcjonalnego odbiornika RX101, umożliwia strumieniowe odtwarzanie za pomocą technologii Bluetooth, muzyki  przechowywanej na dysku komputera lub laptopa. Jak można było oczekiwać od członka rodziny Marantz, do czynienia mamy również z najwyższej klasy napędem CD, który odczytuje płyty CD-R/RW oraz zapisane na nich pliki muzyczne w formatach MP3 i WMA . Natomiast Tuner FM/AM z funkcją programowania do 50 stacji radiowych, dodatkowo rozszerza możliwości muzyczne tego urządzenia.

Wyposażony w dwa potężne wzmacniacze stereo, oferując tym samym 2 x 60 W mocy, Melody Music jest w stanie dostarczać sumarycznie, niebagatelnych 120 wat mocy muzycznej. W trybie stereo każdy może korzystać z 2 x 60 W stabilnej mocy, a prawdziwego audiofila bez wątpienia ucieszy bi-amping, którego rezultatem jest moc 4 x 30W. Fani funkcji Multi-room powinni wiedzieć, że to urządzenie może bez problemu współpracować z parą głośników stereo znajdujących się w oddzielnym pomieszczeniu. Dodając do tego wszystkiego, wyjście na sobwoofer,  zdasz sobie sprawę, że Melody Music może i fizycznie jest niewielki, ale jego możliwości muzyczne są naprawdę ogromne.

Jest jeszcze jedna istotna cecha tego systemu. Dzięki wspaniałemu wykończeniu oraz doskonale przemyślanej konstrukcji, spoglądając na urządzenie z boku nie zobaczysz żadnych wystających przewodów. To, z czym mamy do czynienia to coś więcej niż micro system. Melody Music to system Hi-Fi, któremu „przydarzyło się” być małym.

źródło/autor: Marantz

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu