Przejdź do treści

Porównaj w rankomat.pl i… You Can Drive

Oferta polis porównywanych przez rankomat.pl została rozszerzona o ubezpieczenia proponowane przez You Can Drive (YCD), nową markę Ergo Hestia. Usługi You Can Drive skierowane są do kierowców w wieku poniżej 30 lat, którzy posiadają prawo jazdy od co najmniej 2 lat, a ich auto nie było tuningowane.

Niestandardowe narzędzia, w tym internetowe porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych, są coraz popularniejsze w Polsce – szczególnie wśród młodszych grup wiekowych. Przeanalizowaliśmy dokładnie segment kierowców poniżej 30-stki i okazało się, że stanowczo są oni niedoceniani przez firmy ubezpieczeniowe. Młodym ludziom przypisuje się brawurę i nieostrożność, tymczasem my wychodzimy z założenia, że wiek nie musi automatycznie oznaczać skłonności do powodowania wypadków – wyjaśnia Mario Zamarripa, odpowiedzialny za projekt You Can Drive w Grupie Ergo Hestia.

Firmy sprzedające ubezpieczenia wyłącznie młodym kierowcom od lat z powodzeniem funkcjonują w Wielkiej Brytanii. Młodym kierowcom, dzięki bardzo dokładnym algorytmom i schematom szacowania ryzyka, można zaproponować tanie i dobre polisy. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która zdecydowała się na użycie zaawansowanych rozwiązań w celu rozwijania oferty dla tego segmentu rynku – dodaje Mario Zamarripa.

You Can Drive to nowa marka Grupy Ergo Hestia dedykowana najmłodszym kierowcom, która ma odpowiadające ich potrzebom proste ubezpieczenia komunikacyjne. Najlepsze polisy znajdą tu osoby przed 30-stką i posiadające prawo jazdy od co najmniej dwóch lat.

Co bardzo ważne, You Can Drive oferuje ubezpieczenia niedrogie, a na dodatek nie ma żadnych zwyżek związanych z młodym wiekiem ubezpieczonych. Poza ubezpieczeniami samochodów You Can Drive ma w ofercie także ubezpieczenia podróżne oraz mieszkaniowe.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wejście You Can Drive do porównywarki rankomat.pl jest kolejnym etapem rozwoju naszej współpracy z Grupą Ergo Hestia. Obecność w rankomat.pl jest uzupełnieniem podstawowego kanału sprzedaży YCD, czyli strony www.youcandrive.pl – komentuje Wojciech Rabiej, szef rankomat.pl.

Po nawiązaniu współpracy z You Can Drive, użytkownik rankomat.pl może wybierać spośród 55 ofert 12 ubezpieczycieli. Serwis umożliwia wyselekcjonowanie najkorzystniejszej dla danego kierowcy polisy – nie tylko pod względem ceny, ale przede wszystkim zakresu ochrony oraz szybki zakup ubezpieczenia.