Polki na start, czyli jak obudzić drzemiący potencjał i osiągnąć sukces

Kobieta Lider, budowanie wizerunku w biznesie oraz niezależność finansowa kobiet to tematy przewodnie II edycji programu Sukces na Start. Rusz z miejsca! Organizowany przez Akademię Kobiet Sukcesu projekt ma na celu wzmocnienie kompetencji zawodowych kobiet w Polsce.

Już jesienią 2010 odbędzie się długo oczekiwana druga edycja programu „Sukces na Start. Rusz z miejsca!”. Program ten to kompleksowe połączenie różnych działań, których celem jest dostarczenie kobietom jak najpełniejszej wiedzy i inspiracji do realizacji pełni zawodowego potencjału. I tym razem „Sukces na Start.” dostarczy uczestniczkom intensywną, energetyczną dawkę wiedzy i inspiracji, niezbędnej po to, by ruszyć z miejsca.

Najlepsi trenerzy w Polsce poprowadzą szkolenia m.in. z zakresu kształtowania wizerunku w biznesie, umiejętności przywódczych oraz edukacji finansowej niezbędnej do założenia własnej firmy. W ramach dwóch konferencji wyjątkowi goście specjalni, którzy sami odnieśli sukces w biznesie, podzielą się swoimi doświadczeniami i zainspirują uczestniczki projektu do osiągania sukcesu na miarę własnych marzeń. Sesje networkingowe pomogą nawiązać nowe kontakty – zarówno prywatne jak i biznesowe.

Pierwsza z konferencji – „Jak Cię widzą, tak Ci płacą – wizerunek kobiety lidera” (w piątek 1 października 2010) poruszy tematykę przywódczych atutów kobiet w biznesie oraz roli i sposobów świadomego kształtowania wizerunku. Druga z konferencji – „Stań się niezależna finansowo. Start we własny biznes” (w piątek 12 listopada 2010) będzie się koncentrować na takich kwestiach, jak przedsiębiorczość kobiet, alternatywne dla pracy na etacie formy zarabiania pieniędzy oraz niezależność finansowa kobiet.

Konferencje odbędą się w Centrum Łowicka w Warszawie w godzinach 18-21 Do udziału w obydwu konferencjach zaprosiliśmy zarówno najbardziej cenionych prelegentów z I edycji, takich jak Grzegorz Turniak, jak i wielu nowych, bardzo inspirujących gości. Swój udział potwierdzili  m.in. Mariusz Szuba – najlepszy trener motywacyjny w Polsce, znana dziennikarka i propagatorka przedsiębiorczości kobiecej – Olga Kozierowska oraz polskie businesswomen – m.in. Paulina Wąsowska, Dyrektor w Cisco Systems, Kalina Ben Sira – założycielka i właścicielka salonów i SPA La Perla oraz Marta van der Toolen – założycielka pierwszego w Polsce Centrum Wspierania Płodności.

Każdą z konferencji poprzedzi specjalna sesja networkingu kobiecego wspierana przez ekspertów z BNI, natomiast w weekendy po konferencjach (2-3 października i 13-14 listopada) zapraszamy na liczne, różnorodne szkolenia związane z tematyką przewodnią, prowadzone przez ekspertów i trenerów biznesu.

Udział w konferencjach bezpłatny. Zapisy i szczegółowe informacje o programie pojawią się pod koniec sierpnia na stronie www.kobietyisukces.pl

źródło/autor: kobietyisukces.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu