NetLubliniec.pl – lubliniecki lokalny serwis społecznościowy

Grupa Keos Media uruchomiła kolejny serwis internetowy. Tym razem jest to portal informacyjny i społecznościowy skierowany do mieszkańców powiatu lublinieckiego.

„Na lokalnym rynku brakuje serwisów informacyjnych cechujących się profesjonalizmem wykonania oraz wysoką funkcjonalnością” – komentuje jeden z twórców witryny.

NetLubliniec.pl jest projektem portalu powiatowego. Jego odbiorcy to mieszkańcy miasta Lublińca oraz gmin Herby, Boronów, Koszęcin, Woźniki, Ciasna, Kochanowice oraz Pawonków.

W NetLubliniec.pl użytkownicy mają możliwość publikowania płątnych oraz darmowych ogłoszeń, firmy – mogą reklamowąć się w Katalogu firm lokalnych. Uzytkownikowi dostarczana jest również szeroka gama informacji – od polityki i biznesu, skończywszy na turystyce i historii regionu.

„Stowrzyliśmy platformę wymiany informacji i poglądów dla mieszkańców powiatu lublinieckiego. Mamy nadzieję, że zainteresuje ona swoją niezależnością i tematyką internautów, którzy do tej pory nie znaleźli sobie miejsca w lokalnych mediach elektronicznych”.

Zobaczcie sami i oceńcie –portal lokalny Lubliniec–

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu