Przejdź do treści

Condobroker Estates & Consulting współpracuje z Metrohouse

Condobroker Estates & Consulting, spółka Condohotels Group powołana do pełnienia funkcji sprzedawcy i doradcy w sektorze nieruchomości luksusowych, rozpoczęła współpracę z sieciową agencją nieruchomości Metrohouse. Apartamenty w systemie condo zostały włączone do oferty kierowanej przez Metrohouse do swoich klientów w oddziałach na terenie całej Polski.

„Oferta Condobroker ze względu na wysokie stopy zwrotu z inwestycji i bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału jest ciekawym produktem dla klientów Metrohouse, którzy mogą być zainteresowani włączeniem nieruchomości w systemie condo do swojego portfela inwestycyjnego.” – mówi Mariusz Kania, prezes Metrohouse.

Inwestycją tą wyróżnia gwarantowany zwrot 25% zainwestowanego kapitału w 3 lata. „Zwroty gwarantowane dla właścicieli apartamentów w Willa Port Resort będą w kolejnych trzech latach wynosiły: 7,5%, 8,5% oraz 9% wartości inwestycji i będą wypłacane w formie kwartalnych, stałych rent” – wyjaśnia Tomasz Malicki, General Manager Condoboker E&C. Po upływie tego okresu operator hotelowy proponuje podział przychodów z tytułu prowadzonej działalności hotelowej w wymiarze 50/50. „Przy obłożeniu hotelowym na odpowiednio wysokim poziomie, możliwe jest uzyskanie stopy na poziomie od 8,5 do nawet 14% netto rocznie” – dodaje Malicki. Kupujący apartamenty w Willa Port Resort mają także możliwość uzyskania zwrotu 22% VAT nawet, jeśli nie prowadzą oni działalności gospodarczej.

Condobroker obecnie prowadzi sprzedaż apartamentów w nowym obiekcie Willa Port Resort. W ofercie jest ponad 80 komfortowych pokoi o zróżnicowanej powierzchni (od 22,2 do 87,2 mkw) w wyjątkowej lokalizacji – nad samym brzegiem jeziora Drwęckiego w Ostródzie. Wszystkie apartamenty w Willa Port Resort są w pełni wyposażone, na poziomie czterogwiazdkowego hotelu, z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. Większość z nich posiada przestronne tarasy, a także wspaniały widok na Jezioro Drwęckie. Ceny za metr kwadratowy wahają się od 9100 zł do 9900 zł netto.

W Willa Port Resort znajdzie się bogata infrastruktura rekreacyjno-rozrywkowa i biznesowo-konferencyjna: dwie restauracje, kawiarnia, sale konferencyjne, sala widowiskowo-konferencyjna na blisko 400 osób, zaplecze Spa&Wellness oraz strefa rozrywki dla dzieci i dorosłych. Właściciele apartamentów mogą wziąć udział w elitarnym i atrakcyjnym Programie Właścicielskim Condohotels, który gwarantuje wysokie zniżki na usługi oferowane przez Condohotels Group (hotele, restauracja, aquapark, centrum SPA) już od momentu podpisania umowy. Planowane oddanie inwestycji do użytku to IV kwartał 2010r.

Operatorem hotelowym w Willa Port Resort będzie spółka należąca do grupy Condohotels, która specjalizuje się w zarządzaniu luksusowymi hotelami i obiektami rekreacyjnymi – Condohotels Management. Firma realizuje założone cele biznesowe poprzez wdrażanie wysokich standardów obsługi, prowadzenie efektywnych działań sprzedażowych i marketingowych, a także dzięki wiedzy i doświadczeniu ludzi tworzących struktury spółki operatorskiej – specjalistów z branży hotelarskiej. Obecnie Condohotels Management zarządza w Ostródzie dwoma obiektami hotelowymi (www.hotelplatinum.pl) oraz (www.rezydencjewillaport.pl), nowoczesnym centrum Platinum SPA (www.platinumspa.pl) oraz Aquaparkiem (www.aquaparkostroda.pl).