Wszystkie bilety na ECCO Walkathon sprzedane

W ciągu dwóch miesięcy sprzedano wszystkie bilety na największy na świecie spacer charytatywny ECCO Walkathon, który odbędzie się już w najbliższą sobotę – 11 września – na warszawskiej Agrykoli. Na niespełna dwa tygodnie przed akcją sprzedano pełną pulę limitowanych biletów.

To już szósta edycja ECCO Walkathonu w Polsce. Idea akcji jest prosta. Wystarczy przyjść i spacerować, a firma ECCO, duński producent obuwia, organizator akcji wpłaci 4 złote na konto wybranej przez uczestnika organizacji charytatywnej. Uczestnicy tegorocznego ECCO Walkathonu mają do wyboru trasy o długości 6 i 10 kilometrów. Fundusze zebrane podczas akcji zostaną przekazane na społecznie ważne projekty realizowane przez trzy organizacje charytatywne: przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce (wsparcie rodzinnego domu czasowego pobytu „Puchatek” w Biłgoraju oraz budowa rodzinnego Domu ECCO w Burundi), Fundację TVN „nie jesteś sam” (wsparcie projektu budowy Centrum Profilaktyki Nowotworów przy Instytucie Onkologii w Warszawie) oraz organizacji ekologicznej WWF (ochrona naturalnych siedlisk niedźwiedzi polarnych w Arktyce).

„Jesteśmy dumni z tak ogromnego sukcesu, jakim niewątpliwie jest sprzedanie wszystkich dostępnych biletów w tak krótkim czasie. Cieszy nas, że ECCO Walkathon w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem i że każdego roku dołączają do nas kolejni ludzie dobrej woli.” – powiedział Maciej Wyrwas, Marketing & PR Manager ECCO Shoes Poland.

Zakończenie sprzedaży nie oznacza, że zainteresowani uczestnictwem w atrakcjach towarzyszących spacerowi nie mogą z nich skorzystać. Każdy kto w najbliższą sobotę pojawi się na warszawskiej Agrykoli będzie mógł przekonać się o geniuszu perkusisty Igora Faleckiego, zaśpiewać razem z Mariną czy policzyć do stu z zespołem Raz Dwa Trzy. Wszystkich chętnych, którzy chcą dołączyć do wspólnej zabawy, poczuć fantastyczną atmosferę tego spotkania i wziąć udział w konkursach towarzyszących tegorocznej edycji ECCO Walkathonu serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę na warszawską Agrykolę.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu