Tydzień „5x więcej punktów” – urodzinowa promocja PAYBACK

Tagi:

15 września rusza największa w historii PAYBACK promocja – „5 razy więcej punktów”. Z okazji pierwszych urodzin Programu na polskim rynku uczestnicy będą mogli zbierać rekordową liczbę punktów u 13 partnerów jednocześnie i szybciej wymienić je na wymarzone nagrody w PAYBACK.

Aby otrzymać 5 razy więcej punktów, wystarczy posiadać kartę PAYBACK i zrobić zakupy lub skorzystać z usług u takich partnerów Programu jak: Allegro, BP, Orange, Telekomunikacja Polska, Real oraz APTEKA1, Bank Zachodni WBK, Etap Hotel, Home.pl, JYSK, Kolporter, MANGO MEDIA i Mix Electronics. Ta wyjątkowa promocja potrwa przez tydzień od 15 do 21 września.

Punkty promocyjne to doskonała okazja dla uczestników Programu, aby znacznie zwiększyć stan swojego konta. Dzięki promocji „5x więcej punktów” mogą oni dużo szybciej zebrać punkty i wymienić je na nagrody, mile Miles & More lub przekazać je na cele charytatywne. W Niemczech prawie połowa z całej puli punktów zbierana jest przez uczestników właśnie podczas tego typu akcji specjalnych. Promocje, w których można zdobyć dodatkowe punkty są tym, co wyróżnia Program PAYBACK i stanowi jeszcze jedno źródło korzyści dla jego uczestników.

Każdy, kto nie ma jeszcze karty PAYBACK, może w każdej chwili dołączyć do Programu i wziąć udział w promocji. Kartę można otrzymać u następujących partnerów Programu: Allegro, BP, Orange, Telekomunikacja Polska, Real oraz APTEKA1, JYSK, MANGO MEDIA i Mix Electronics.

Promocję „5x więcej punktów” będzie wspierała intensywna, ogólnopolska kampania telewizyjna. Spoty reklamowe będą się ukazywać w najważniejszych kanałach telewizyjnych (m.in. TVN, TVP, Polsat). Za kreację spotu odpowiada Ogilvy Action, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Vest.

Uczestnicy PAYBACK otrzymają multipartnerski newsletter zachęcający do udziału w akcji promocyjnej, a w punktach sprzedaży partnerów biorących udział w promocji znajdą materiały POS. Tydzień „5x więcej punktów” będzie też promowany na stronie www.payback.pl i stronach partnerów promocji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu