Samsung zwraca kasę za zakup sprzętu RTV

Nawet do 500 zł zwrotu w gotówce otrzymają klienci decydujący się na zakup popularnych produktów RTV marki Samsung, w ramach kolejnej odsłony akcji System Zwrotu Kasy. Promocją objętych jest blisko 80 produktów, w tym telewizory, zestawy kina domowego, odtwarzacze Blu-ray i aparaty fotograficzne.

Każdy klient, który w dniach 7 września – 4 października 2010 r. w jednym ze 164 sklepów sieci EURO RTV AGD dokona zakupu jednego z 79 produktów marki Samsung objętych promocją, otrzyma zwrot w wysokości od 50 zł do 500 zł. Aby wziąć udział w promocji wystarczy wypełnić formularz dostępny w sklepach, bądź na stronie internetowej www.systemzwrotukasy.pl i przesłać go wraz z kopią dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT wystawiona na osobę fizyczną) na adres organizatora. Po weryfikacji poprawności zgłoszenia, zwrot odpowiedniej kwoty jest dokonywany przelewem na wskazany przez klienta rachunek bankowy.

Do dyspozycji osób zainteresowanych promocją pozostaje infolinia działająca od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 16 pod numerem 0 801 777 900. Ponadto, szczegóły promocji oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej www.systemzwrotukasy.pl.

Obecna odsłona Systemu Zwrotu Kasy jest już trzecią edycją realizowaną przez Samsung Electronics Polska. W pierwszym kwartale roku 2010 r. firma po raz pierwszy w swojej historii przeprowadziła akcję promocyjną typu cash back, w ramach której, klienci, którzy zakupili wybrany model telewizora otrzymywali zwrot części poniesionych wydatków. Kolejna akcja tego typu miała miejsce w maju br. i obejmowała wszystkie dostępne wówczas modele telewizorów oraz zestawy kina domowego marki Samsung. W związku z dużym zainteresowaniem klientów poprzednimi akcjami, firma Samsung Electronics Polska zdecydowała się na kolejną akcję tego typu.

System Zwrotu Kasy, tak jak w przypadków dwóch pierwszych edycji przygotowała firma Data Solutions.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu