Plus Communication agencją public relations FORUM Gliwice

Krakowska firma Plus Communication rozpoczęła współpracę z gliwickim centrum handlowym FORUM w zakresie kompleksowej obsługi public relations.

Zgodnie z podpisaną umową agencja odpowiada za wszystkie elementy PR, w tym m.in. media relations, korporacyjne działania wizerunkowe, kontakty ze społecznością lokalną, działania CSR, monitoring mediów, a także komunikację z klientami centrum za pośrednictwem mediów elektronicznych, z uwzględnieniem kanałów społecznościowych.

Plus Communication specjalizuje się w działaniach kreujących i wzmacniających wizerunek marki produktów, usług, firm i organizacji społecznych. Oferuje wieloaspektowe doradztwo w zakresie planowania, realizacji i oce¬ny działań z zakresu brandingu oraz public relations.

Wśród klientów Plus Communication są m.in.: TriGranit Polska, osiedle mieszkaniowe Dębowe Tarasy w Katowicach, Galeria Sfera w Bielsku-Białej, Solaris Center w Opolu oraz powstające w Lublinie centrum handlowe Alchemia. Firma wspiera także – non profit – Fundację Integracja.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu