Firma VoIPoint umacnia pozycję na rynku

Firma VoIPoint, największy w Polsce dystrybutor urządzeń VoIP, rozpoczęła współpracę z operatorem telekomunikacyjnym Nettelekom Sp. z o.o., w ramach której będzie dostarczać profesjonalne telefony IP marki Yealink.

Do Nettelekom trafią przede wszystkim biznesowe telefony IP, w tym w szczególności seria SIP-T2X. Urządzenia zapewniają znakomitą jakość dźwięku HD (High Definition), posiadają zaawansowane funkcje telefoniczne i współpracują z większością central IP, dzięki czemu umożliwiają szybką konfigurację. Telefony IP marki Yealink pozwalają użytkownikom na dostęp do wszystkich funkcji platform VoIP opartych na protokole SIP. Dużym atutem produktów jest polskie menu oraz energooszczędność (Power of Ethernet).

Operator zdecydował się na współpracę z dystrybutorem ze względu na dużą funkcjonalność urządzeń oraz ich przystępną cenę w porównaniu do rozwiązań konkurencyjnych. „Wybraliśmy urządzenia marki Yealink z uwagi na ich niezawodność. Dodatkowo, nowe telefony IP pozwolą nam elastycznie dostosowywać ofertę do potrzeb naszych biznesowych klientów” – mówi Piotr Ziółkowski, dyrektor ds. zarządzania siecią Nettelekom Sp. z o.o.

„Rozwiązania VoIP stają się coraz popularniejsze w firmach, przede wszystkim ze względu na duże oszczędności finansowe” – twierdzi Tomasz Owczarek, dyrektor handlowy firmy VoIPoint, która jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem posiadającym pełną ofertę produktów Yealink w Polsce. Szczegółowe informacje na temat produktów Yealink można znaleźć na stronach: http://www.yealink-polska.pl oraz http://voipoint.pl/.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu