Emisja Małkowski-Martech S.A. zakończona sukcesem

Małkowski-Martech S.A. – producent bram przeciwpożarowych – zakończył sukcesem prywatną emisję akcji, w ramach której pozyskał 1 mln zł. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zwiększenie mocy produkcyjnych oraz rozwój nowych produktów. Funkcję oferującego pełnił Wrocławski Dom Maklerski S.A., a Autoryzowanym Doradcą jest CEE Capital sp. z o.o.

„Środki pozyskane w ramach emisji akcji przeznaczymy na zwiększenie mocy produkcyjnych poprzez rozbudowę parku maszynowego i zwiększenie ilości grup montażowych, oraz na poszerzenie naszej oferty produktowej, w tym celu zamierzamy m.in. rozbudować laboratorium badawcze. Planujemy także rozwinąć nasze struktury handlowe na rynkach wschodnich. Pierwsze efekty realizacji tych działań będą widoczne jeszcze w tym roku. Spodziewamy się, że nasza rentowność w 2011 wróci do poziomu rentowności z przed kryzysu, natomiast w latach kolejnych wejdzie na zupełnie nowe poziomy. W 2010 roku prognozujemy osiągnięcie 20 mln zł przychodu i 1 mln zł zysku netto.” – mówi Zenon Małkowski, Prezes Zarządu Małkowski-Martech S.A.

Model biznesowy Małkowski-Martech S.A. opiera się na kompleksowej obsłudze klientów, począwszy do doradztwa i konsultacji, poprzez wybór lub wykonanie odpowiedniego rodzaju bramy przeciwpożarowej, aż po dostawę, montaż i serwis zamontowanych produktów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu