Przejdź do treści

E-prawnik świętuje

Tagi:

Czołowy polski portal prawny ma powody do dumy – już 50 000 informacji prawnych oraz opinii trafiło do klientów serwisu. Zespół prawników udziela nie tylko odpowiedzi dotyczące zagadnień prawnych z życia codziennego, ale też omawia na łamach serwisu specjalistyczne zagadnienia przydatne biznesmenom, firmom oraz określonym grupom zawodowym. Portal wyróżnia nie tylko wysoki stopień profesjonalizmu, ale także gwarancja „dziś pytanie, dziś odpowiedź”.

Poza standardowymi informacjami prawnymi portal oferuje również kompleksowe opinie prawne, zawierające szeroką analizę ich sytuacji, wskazujące możliwe rozwiązania oraz ocenę szans postępowania. Usługa ZAMÓW OPINIĘ dostępna jest w serwisie już ponad rok. Cieszy się ona niezwykłym zainteresowaniem, ponadto serwis gwarantuje bezpłatną wycenę opinii, rzetelne doprecyzowanie stanu faktycznego oraz możliwość realizacji zamówienia już w ciągu 24 godzin.

Równolegle z usługą ZAMÓW OPINIĘ wprowadzono przydatną nie tylko dla przedsiębiorców opcję ZAMÓW DOKUMENT. Prawnicy na życzenie klientów sporządzają wzory lub przygotowują kompletne umowy, pozwy, odwołania, regulaminy, wypełniają formularze.

E-prawnik to nie tylko odpowiedzi i opinie, to także kompendium wiedzy na temat prawa. Na stronie serwisu klienci znajdują także wiadomości o zmianach w przepisach, projekty nowych aktów prawnych. Dużym zainteresowaniem cieszy się też bogata baza wzorów pism i urzędowych formularzy.

E-prawnik posiada grono stałych zadowolonych klientów- wracają, bo wiedzą, że zawsze zostaną potraktowani profesjonalnie.

Jeżeli więc nie znacie Państwo tego serwisu – polecamy odwiedzenie strony www.e-prawnik.pl