Przejdź do treści

Agencja reklamowa Totem dla marki tuptup

Agencja reklamowa Totem wygrała konkurs na opracowanie nowej linii kreacyjnej materiałów promocyjnych marki odzieży dziecięcej tuptup.

Tuptup to jedna z dwóch marek z portfolio firmy HURTIMEX SA. Jest marką odzieży przeznaczoną dla dzieci w wieku od 0 do 9 lat. Obecna jest na rynku od ponad 20 lat. Ubranka niemowlęce i dziecięce tej marki dystrybuowane są w sklepach własnych, outletach i sklepach franczyzowych na terenie całej Polski.

Agencja Totem została wybrana spośród kilku agencji biorących udział w konkursie na przygotowanie layoutu nowych materiałów promocyjnych marki tuptup. Także projekt nowej strony www marki zostanie opracowany przez agencję Totem.

Celem prac projektowych było opracowanie spójnej linii kreacyjnej, którą będzie można adaptować na różnego typu nośniki, a także modyfikować w zależności od pory roku. Projekty miały nawiązywać do dziecięcego charakteru marki, a także znacząco wpływać na postrzeganie i rozpoznawanie marki.

Dział kreacji agencji stworzył propozycję nawiązującą stylistycznie do rysunków dziecięcych. Pełne koloru i dynamiki projekty wykorzystują motywy roślinne i zwierzęce, rysowane lekką, przerywaną, „dziecięcą” kreską.