iSecure dla Fundacji Świętego Mikołaja

iSecure pomoże chronić dane osobowe uczestników nowego programu stypendialnego „Solidarni”  Fundacji Świętego Mikołaja.

Program stypendialny „Solidarni” ma na celu zbiórkę pieniędzy na stypendia dla bardzo zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i swoich umiejętności.

W ramach współpracy firma iSecure przeprowadzi m.in. szkolenie w zakresie ochrony danych osobowych, a także zapewni konsultacje i doradztwo przy stworzeniu dokumentacji ochrony danych tj. polityki bezpieczeństwa, instrukcji zarządzania systemem informatycznym służącym do przetwarzania danych. Firma udzieli wsparcia Fundacji przy stworzeniu wniosków rejestracyjnych do GIODO oraz zaopiniuje klauzule i obowiązki informacyjne na dedykowanym akcji portalu.

„Uznaliśmy, że przy tak szczytnym celu jakim jest wspieranie programu stypendialnego dla zdolnych uczniów, którzy – z uwagi na trudną sytuację materialną – mają mniejsze szanse na rozwijanie swoich talentów i umiejętności, pomoc dla Fundacji Świętego Mikołaja jest po prostu naszym obowiązkiem.” – mówi Michał Sztąberek, Prezes Zarządu iSecure.

Stypendia dla uczniów może ufundować każdy, jednak pieniądze można wpłacać jedynie na szkoły, które zgłosiły się do programu. Więcej informacji o programie na www.solidarni.org.pl

Pomoc świadczona przez specjalistów iSecure ma charakter nieodpłatny.

źródło/autor: Grass Roots

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu