Cannes Lions w Polsce

Uroczysty pokaz reklam i kampanii nagrodzonych na 57. Festiwalu Reklamowym Cannes Lions – największym konkursie branży marketingowej i reklamowej, odbędzie się 30 września br. o godzinie 19:00 w kinie Multikino Złote Tarasy. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, jedynego przedstawiciela Międzynarodowego Festiwalu Reklamy Cannes Lions w Polsce, we współpracy z Multikinem.

Pokaz Cannes Lions w Polsce już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń związanych z branżą reklamową. Na uroczystości będzie można zobaczyć najlepsze tegoroczne kampanie oraz filmy reklamowe z całego świata nagrodzone złotymi, srebrnymi i brązowymi Lwami w tegorocznej edycji Festiwalu. Podczas pokazu zostaną wręczone statuetki Lwów, które trafią do dwóch agencji docenionych na  57. Festiwalu Reklamowym Cannes Lions: agencji reklamowej San Markos oraz agencji Change Integrated. Po wręczeniu nagród odbędzie się pokaz możliwości reklamy 3D w kinach.

Sponsorem gali jest BNP Paribas Fortis. Patronat medialny nad uroczystością objęli: Radio PIN, Media&Marketing Polska, Mediarun.pl, Mediamikser.pl. oraz portal Mediafun i grupa o2. Kreację promującą wydarzenie przygotował tegoroczny zdobywca Srebrnego Lwa – agencja reklamowa San Markos, która jest najbardziej nagradzaną agencją roku 2009.

źródło/autor: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu