Axis Communications rozpoczyna kampanię promocyjną produktów HDTV

Axis Communications, światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, zainaugurował 1 września kampanię promocyjną dla partnerów z Europy Środkowej i Wschodniej. Zakup dowolnych urządzeń Axis upoważniać będzie do skorzystania ze specjalnej oferty dotyczącej produktów HDTV, które trafiają na rynek dzięki rozbudowanej sieci partnerskiej Axis w regionie CEE.

Promocja, która potrwa od 1 września do 31 grudnia 2010 r., skierowana będzie do wszystkich aktualnych partnerów zarejestrowanych w Programie Partnerskim Axis oraz firm, które w okresie trwania kampanii dołączą do Programu.

Każdy z aktualnych i przyszłych partnerów, który w ciągu miesiąca złoży zamówienie na produkty Axis za kwotę 5 000 euro, otrzyma gratis jedną kamerę AXIS M10545, rejestrującą materiał wizyjny w jakości HD. Zamówienia w skali miesiąca w wysokości 10 000 euro i wyższej będą premiowane proporcjonalnie większą liczną kamer. Dodatkowo, każde zamówienie o wartości 5 000 euro zostanie nagrodzone kuponem promocyjnym, uprawniającym do wzięcia udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród, w tym nowoczesnego telewizora LCD Full HD 3D, kamery AXIS P1344 oraz mini kamery HD z obrotowym obiektywem. Zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas losowania, które odbędzie się w styczniu 2011 roku.

Axis Communications jest jedynym na rynku producentem nadzoru wizyjnego o tak szerokim portfolio produktów HDTV, spełniających wysokie standardy SMPTE, jak i oferujących szerokie spektrum barw, pełną częstotliwość wyświetlania klatek oraz format 16:9. Intensywnie inwestujemy w naszą gamę urządzeń rejestrujących materiał wizyjny wysokiej rozdzielczości. Jesteśmy dumni z tego, że możemy jako jedyni pochwalić się tak rozbudowaną ofertą, która spełnia wymogi rynku i odpowiada na potrzeby naszych klientów. Realizując kampanię promocyjną urządzeń HDTV chcemy dziś podziękować m.in. naszym partnerom, dzięki którym te produkty trafiają do tak szerokiego grona użytkowników końcowych – powiedział Edwin Roobol, Dyrektor Regionalny Axis Communications na obszar Europy Środkowej.

źródło/autor: Axis Communications

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu