Wawel rozszerza sieć salonów firmowych

Dla wszystkich wielbicieli czekolady i innych słodkich specjałów Wawel SA otworzył swój kolejny salon firmowy. Nowa placówka znajduje się przy ul. Królewskiej 2, róg Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie. Jest to trzynasty salon pod szyldem Wawel w Polsce.

Po kilkuletniej przerwie w Warszawie ponownie działa salon Wawelu. Nawiązując do przedwojennych tradycji Adama Piaseckiego, który w latach trzydziestych miał swoje salony firmowe w centrum Warszawy, początkowo pod adresem Krakowskie Przedmieście 7, a później Nowy Świat 15, nowy sklep Wawelu również znajduje się przy trakcie królewskim. Mieści się w słynnym „domu bez kantów”, u zbiegu ulicy Królewskiej i Krakowskiego Przedmieścia.

W salonie, oprócz szerokiego asortymentu słodyczy Wawel, znajduje się wydzielone miejsce ze stolikami oraz krzesełkami gdzie Klienci mogą napić się pysznej czekolady lub kawy. Salony Firmowe Wawel oferują gorącą czekoladę o zróżnicowanych smakach, np. „wiśniowe zauroczenie” czy „cynamonowe wyspy”.

Salon firmowy Wawel staje się dodatkową „słodką” atrakcją handlową Krakowskiego Przedmieścia, głównej arterii turystycznej Warszawy. Warszawiacy i turyści chętnie wpadają na batonika lub wstępują na czekoladę do nowego salonu. – Sklep z czekoladą to idealne miejsce na przystanek w czasie spaceru – komentują goście.

Otwarcie kolejnego salonu firmowego to realizacja długofalowej strategii firmy Wawel SA, która zakłada stopniowe rozszerzanie sieci sklepów pod własną marką. – Obecnie sieć salonów Wawel to 13 lokalizacji na terenie Polski. W najbliższych miesiącach planujemy kolejne dwa otwarcia – komentuje Agata Zawora, Menedżer ds. Rozwoju Sieci Detalicznej Wawel SA.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu