Volkswagen Scirocco na zwieńczenie obchodów pięciolecia Platnosci.pl

„Platnosci.pl – najbezpieczniejszy portfel w sieci” – to hasło, które zwyciężyło w konkursie Platnosci.pl. Podczas piątkowego finału obchodów pięciolecia serwisu autor zwycięskiego sloganu odebrał nagrodę główną – Volkswagena Scirocco.

Po pięciu tygodniach konkursowych zmagań jury wyłoniło najlepsze hasło, a jego autor odebrał w piątek z Salonu Volkswagen Premium w Poznaniu Volkswagena Scirocco, nagrodę główną w konkursie Platnosci.pl. Aby wziąć udział w urodzinowym konkursie wystarczyło dokonać płatności za pośrednictwem serwisu Platnosci.pl i do zgłoszenia na stronie www.Interentoweplatnosci.pl dołączyć hasło promujące zakupy z wykorzystaniem serwisu Platnosci.pl. Tomasz Sienkiewicz dokonał zakupów w sklepie internetowym Helion na kwotę 90 zł. Nagrodę zwycięzcy wręczył Maciej Szmigiel, Manager Platnosci.pl. w towarzystwie Kamila Nowaka – Helion S.A., oraz Piotra Nowickiego z Salonu Volkswagen Auto Premium w Poznaniu.

– Serdecznie gratulujemy panu Tomaszowi Sienkiewiczowi wygranej w naszym konkursie – mówi Maciej Szmigiel, Manager Platnosci.pl – Hasło „Platnosci.pl – najbezpieczniejszy portfel w sieci” okazało się najlepsze spośród wszystkich zaproponowanych przez uczestników urodzinowego konkursu. Volkswagen Scirocco to nagroda dla pana Tomasza za pomysłowość i zaangażowanie, a dla pozostałych kupujących w sieci – zachęta do korzystania z naszych usług – dodaje Maciej Szmigiel.

Piątkowa uroczystość, podczas której zwycięzca odebrał kluczyki do auta była zwieńczeniem dziesięciotygodniowych hucznych obchodów pięciolecia systemu Platnosci.pl. W ramach obchodów do dyspozycji klientów oddane zostały nowe, bardziej funkcjonalne i przejrzyste odsłony domen Platnosci.pl i PayU.pl. Dla klientów przewidziano szereg promocji, takich jak „5 nowych kanałów płatności z prowizją 0%” oraz promocja „SMS Premium 50/50”.

Serwis Platnosci.pl, którego operatorem jest PayU S.A. należące do grupy Allegro, adresowany jest do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Swoją działalność rozpoczął w maju 2005 roku. Pierwszy rok obecności na rynku przyniósł firmie ponad 350 tys. transakcji i zakończył się obrotami w wysokości 23,5 mln PLN. Obecnie Platnosci.pl to 33 osobowy zespół generujący obroty rzędu ponad miliarda złotych i obsługujący 11,5 tys. transakcji. Z jego usług korzysta obecnie 2 miliony klientów i blisko 5 tys. punktów internetowych, co daje serwisowi ponad 42 proc. udział w rynku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu