Transportowcy z całej Europy biorą udział w konkursie na Miss i Mistera Transportu 2010

Ledwie wrócili z wakacyjnych wojaży, a już mogą cieszyć się szansą na następny niezapomniany wyjazd. Kolejnych sześciu laureatów miesiąca dołączyło do finalistów konkursu na Miss i Mistera Transportu 2010. Już tylko krok dzieli ich od wyjazdu na słoneczną Ibizę.

Trwające od początku roku zmagania o tytuł najatrakcyjniejszych pracowniczek i pracowników transportu wciąż wzbudzają nie lada emocje. Do tej pory w konkursie wzięło udział 446 panów i 350 pań! Zmagania cieszą się duża popularnością wśród transportowców w całej Europie. Do ścisłego finału zakwalifikowało się już 21 osób z Polski, 7 Niemców, 3 panów z Austrii i 2 kandydatki z Węgier. Swoich reprezentantów mają również: Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Słowacja, Estonia, Hiszpania, Litwa, Dania oraz Belgia.

W tym miesiącu słowami: „Warta więcej niż milion euro”, „bardzo ciekawy typ urody” czy „100% kobiecości” głosujący określali sierpniową miss – Kasię ITC z firmy Intertransports Centre Polska. Profil Kasi obejrzano dotychczas ponad 8700 razy! Miss sierpnia interesuje się fotografią oraz sztuką, czego dowodem jest profesjonalizm udostępnionych przez nią zdjęć. Wolne chwile spędza udając się w podróże. W finale zawalczą również I Vice Miss – Aljona z estońskiej firmy Continental Cargo OÜ oraz II Vice Miss – Kamila z firmy Mega s.j.

Wśród panów zwyciężył Arkadiusz z wynikiem 119 głosów. Nowego Mistera cechuje skromność, sam o sobie pisze – „Po prostu zwykły facet”. Uważa, że urodził się pod szczęśliwą gwiazdą i temu właśnie zawdzięcza swoje osiągnięcia. Na co dzień pracuje w firmie AroTrans, jednak poza transportem interesuje się również inwestycjami na giełdzie papierów wartościowych. Relaks zapewniają mu sport oraz dalekie podróże. W finale do Arka dołączą także: I Vice Mister – Radek z firmy DHL i II Vice Mister – Ettore z niemieckiej firmy Neufra Spedition München.

Aby wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę wygrania głównej nagrody wystarczy zalogować się na stronie:

http://pl.miss-2010.eu/login/register lub http://pl.mister2010.eu/login/register.

W wyborach udział brać mogą wszyscy pracownicy przedsiębiorstw transportowych lub spedycyjnych. Do konkursu można zgłosić zarówno swoją kandydaturę, jak i znajomych.

Kandydatki oraz kandydatów do tytułów Miss i Mister Transportu 2010 można zobaczyć na stronach www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu