Nowa inwestycja Budimeksu Nieruchomości w Poznaniu

W poznańskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Smolnej, rusza budowa Osiedla Na Smolnej – nowej inwestycji Budimeksu Nieruchomości. Niedaleko centrum, a jednocześnie w otoczeniu zieleni i w pobliżu licznych terenów rekreacyjnych, powstanie bezpieczne, ogrodzone osiedle z funkcjonalnymi mieszkaniami w korzystnych cenach.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie czteropiętrowy budynek, w którym znajdzie się 178 mieszkań od jednego do pięciu pokoi i metrażach od 30 do 117 m2. Atutem osiedla będą rozkłady mieszkań, które zostały zaprojektowane bardzo praktycznie i wygodnie. Wszystkie lokale mają balkon lub taras, a na parterze – bezpośrednie wyjście na dziedziniec. Kompleks będzie ogrodzony i przystosowany do całodobowej ochrony z kontrolą dostępu. W okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe, dlatego dla osób, które chętnie korzystają z tego środka lokomocji, na terenie osiedla przewidziano stojaki na rowery oraz pomieszczenia do ich przechowywania.

Mocną stroną Osiedla Na Smolnej jest lokalizacja, która zapewnia łatwy dostęp do wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania, a zarazem umożliwiająca codzienny wypoczynek. Osiedle jest położone zaledwie kilka minut jazdy od Starego Rynku czy Ostrowa Tumskiego, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych nad Wartą oraz licznych miejsc aktywnego wypoczynku, takich jak pływalnia, korty tenisowe czy kompleks rekreacyjny Jeziora Maltańskiego. Niedaleko osiedla znajduje się węzeł komunikacyjny Rondo Śródka, z wieloma liniami tramwajowymi i autobusowymi. W pobliżu nie brakuje też przedszkoli i szkół oraz przychodni i punktów usługowych. Codzienne sprawunki można załatwić w nieodległych sklepikach, a po większe zakupy wybrać się do niedalekiego supermarketu Tesco lub centrów handlowych Galeria Malta, Pestka, Plaza.

Z okazji rozpoczęcia sprzedaży ceny lokali są promocyjne- zaczynają się już od 4905 zł/m2 brutto i umożliwiają każdemu z klientów skorzystanie z programu „Rodzina na Swoim”.

Zakończenie budowy I etapu inwestycji nastąpi w kwietniu, a przekazanie kluczy w lipcu 2012 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu