Najlepszy design na świecie

Ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Circolo został wyróżniony międzynarodową nagrodą Red Dot Award! To jedno z najważniejszych odznaczeń w kategorii nowoczesnego wzornictwa.

Najnowszy ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Circolo został doceniony za swój nowoczesny, niekonwencjonalny kształt. Jury zachwyciły jego opływowe rysy, wyraziste kolory, a także rozwiązanie podświetlenia filiżanki. Ekspres otrzymał wyróżnienie w kategorii Gospodarstwo domowe i kuchnia. To już drugie wyróżnienie dla tego produktu. Kilka miesięcy temu otrzymał on międzynarodową nagrodą IF Product Design Award 2010 w kategorii Produkt domowego użytku o najlepszym wzornictwie.

Wyróżnienie Red Dot Design Award to jedna z najważniejszych nagród na świecie przyznawana produktom bądź usługom, które wyróżniają się swoim wyglądem. Nominacje przyznawane są w trzech kategoriach, według odrębnych kryteriów: wzornictwo produktowe, projekt komunikacyjny i koncept produktu. Każdego roku, jury złożone z ekspertów dokonuje wyboru z ponad 12 000 zgłoszeń przesłanych z ponad 60 krajów. Produkty, które otrzymują to znamienite wyróżnienie prezentowane są na wystawach w muzeach Red dot design w Niemczech i w Singapurze.

Ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto Circolo to najbardziej design’erski sprzęt domowy. Wyróżnia go zaskakujący kształt i nowoczesne rozwiązania techniczne, a przy tym niezwykła funkcjonalność. W ekspresie NESCAFÉ Dolce Gusto Circolo zastosowano ciśnienie o mocy 15 barów, dzięki któremu kawa zawsze się uda. Wystarczy włożyć wybraną kapsułkę NESCAFÉ Dolce Gusto, by błyskawicznie otrzymać wyśmienitą kawę jak z kawiarni w Twoim domu! Do wyboru mamy już 13 różnych rodzajów kaw.

Wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi ekspresami NESCAFÉ Dolce Gusto Circolo zapraszamy na stronę www.dolce-gusto.pl, na której znajdują się szczegółowe informacje o kawie i ekspresie, a także sklep internetowy, w którym można szybko i łatwo nabyć wybrany ekspres, a także dodatkowe akcesoria.

Ekspresy NESCAFÉ Dolce Gusto Circolo można także nabyć w sklepach RTV m.in. Saturn, Mediamarkt, RTV Euro AGD, Auchan i Makro.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu