Xnails – nadchodzi nowa marka kosmetyczna

Już tylko dni dzielą nas od wejścia na polski rynek nowej marki kosmetyków do przedłużania, zdobienia i pielęgnacji paznokci – Xnails.

Marka skierowana będzie do segmentu młodego i mniej zamożnego odbiorcy. Misją Xnails jest promowanie codziennej pielęgnacji paznokci, poprzez dostarczanie produktów dobrej jakości, w przystępnej cenie. Nad realizacją tego projektu czuwać będą specjaliści z uznanej na rynku firmy KONAD Polska.

– To będzie istotna alternatywa dla dużych marek, ze względu na porównywalną jakość produktów. Z kolei niewygórowana cena umożliwi konkurencję z tanimi, mniej znanymi markami. – mówi Katarzyna Piwowarczyk, Xnails Sales Manager.

W pierwszej kolejności w ofercie Xnails znajdą się żele UV, a później także pozostałe produkty do paznokci – akryle, fiberglass, lakiery, zmywacze, oliwki, kleje, itd. W miarę zainteresowania asortyment będzie powiększany, tak aby objąć jak najszerszą gamę produktów do pielęgnacji paznokci.

Obecnie na stronie www.xnails.pl trwają zapisy do newslettera. Dzięki temu zapisane osoby otrzymają powiadomienie o starcie serwisu. Dla pierwszych 100 osób przewidziano nagrody.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu