Ubezpieczenie mieszkania lub domu tańsze o 15 % w Signal Iduna Polska TU S.A. dla klientów marketu Inseco.pl

Aż o 15 % taniej kupią w Internecie ubezpieczenie swojej nieruchomości właściciele mieszkań i domów. Zależnie od wybranego zakresu ochrony ubezpieczenie zapewnia pokrycie strat spowodowanych np. wichurami, powodziami lub włamaniem.

Do 30 listopada klienci marketu Inseco.pl zyskują 15 % dotychczasowej ceny ubezpieczenia w promocji na polisy Signal Iduna Polska TU S.A. Do wyboru jest jeden z trzech wariantów pakietu DOM: podstawowy, rozszerzony i pełny. Zależnie od wybranego pakietu nieruchomość zostanie objęta ochroną od ognia i innych zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem lub rozboju, wandalizmu oraz stłuczenia szyb. Pakiet DOM uwzględnia również możliwość wykupienia opcji ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz home assistance, czyli pomoc specjalistów, np. ślusarza, hydraulika, elektryka. W ramach rozszerzenia pakietu ubezpieczony może także liczyć na pomoc oraz zwrot wynikających ze szkody dodatkowych kosztów, takich jak: pobyt w hotelu, koszty transportu i przejazdu oraz pomocy domowej.

Oferta skierowana jest do osób ceniących komfort i poszukujących szerokiego parasola ochrony. Zakup polisy jest banalnie prosty i odbywa się przez Internet, dlatego nie trzeba tracić czasu na spotkania z agentem. Potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia otrzymuje się mailem i SMS-em. Dodatkowym plusem oferty Inseco.pl jest całodobowy dostęp do centrum alarmowego w razie wystąpienia zdarzenia objętego ochroną.

Ubezpieczenia w promocji dostępne są w markecie Inseco.pl i pozostałych kanałach sprzedaży multiagenta ubezpieczeniowego, firmy Blue Media S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu