Tchibo pozostaje najemcą powierzchni biurowych w Riverside Park w Warszawie

Firma Colliers International, wiodący doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, renegocjowała umowę najmu powierzchni biurowej w Riverside Park dla swojego klienta firmy Tchibo. Jest to kolejna zakończona sukcesem współpraca.

Tchibo produkuje najwyższej jakości kawę od ponad 60 lat. Firma rozpoczynała działalność w Niemczech, dystrybuując kawę drogą wysyłkową. Dzięki nieustannemu rozwojowi stała się jednym z największych detalistów i producentów kawowych, zatrudniającym ponad 11 tys. pracowników w całej Europie i posiadającym 1200 własnych sklepów i ponad 45 tys. stoisk.

W Polsce Tchibo obecne jest od 1992 r. Reprezentuje unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych produktów użytkowych, oferowanych w tygodniowym cyklu w sklepach, na stoiskach Tchibo oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

W wyniku współpracy z Colliers International, firma renegocjowała warunki umowy najmu 1900 mkw. powierzchni biurowej w warszawskim budynku Riverside Park.

Riverside Park jest 6-piętrowym biurowcem klasy A usytuowanym wzdłuż Wisły w centrum miasta. Obiekt oferuje prawie 13 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 95 miejsc na parkingu podziemnym. Budynek został oddany do użytku w roku 2005.

Dział powierzchni biurowych Colliers International Poland specjalizuje się w reprezentacji najemców. W ramach tej usługi koordynuje proces relokacji, renegocjacji lub ekspansji firm. Od 2001 roku dział reprezentował między innymi takie firmy, jak Deloitte, Panasonic, Schneider Electric, TMF, GTECH, Samsung Electronics, Provident, Nestle, Canal+ Cyfrowy, UPC i wiele innych. W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce firma Colliers International otworzyła biuro w Krakowie w roku 2008, dedykowane do obsługi klientów regionalnych. Poza biurem krakowskim Colliers posiada biuro regionalne również we Wrocławiu oraz siedzibę główną w Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu