Jesienne atrakcje w VOX FM „Przeboje Zawsze Młode”

Tagi:

Nadające na Mazowszu radio VOX FM przygotowało dla słuchaczy wiele jesiennych atrakcji. Największą niespodzianką jest codzienne pasmo Marka Sierockiego, czuwającego nad stroną muzyczną stacji. Nie zawiodą się entuzjaści programu „Autografy” – w nowym sezonie, Jolanta Fajkowska zaprosi na długie i szczere rozmowy, kolejnych znakomitych gości.

A 12 września w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach „Pożegnanie Lata z radiem VOX FM” – koncert Thomasa Andersa z Modern Talking. Aby zdobyć na imprezę specjalne wejściówki, wystarczy słuchać VOX’a.

Od 12 września radio VOX FM będzie budziło słuchaczy pół godziny wcześniej niż zwykle. Poranny program „Kto rano wstaje”, prowadzony przez Kasię Kozimor i Tomka Waloszczyka, rozpocznie się o 6:00.

Po 9:00 „Kobieta Pracująca“ – Monika Borysow zaprosi w świat Przebojów Zawsze Młodych, konkursów i zakamarków codziennego życia.

Od 13:00 Mariusz Abramowicz – „Kulturalnie i Na Temat“ o otaczającej rzeczywistości, a po 16.00 na popołudniowy magazyn reporterów „Raport Dnia“, zaprosi Marcin Bartnik.

Od poniedziałku do piątku po 18.00 „Marek Sierocki Prezentuje“ – dwie godziny, podczas których będzie można usłyszeć zarówno utwory dobrze znane z anteny VOX FM, jak i te warte przypomnienia. W sobotę wieczorem jak zwykle „Markowy Mix Przebojów”, ale – po sukcesie wakacyjnej, cieszącej się ogromnym powodzeniem edycji programu – wydłużony w jesiennej ramówce z trzech do pięciu godzin (19:00 – 24:00).

Jak zawsze w soboty od 12:00 na antenie VOX FM Jolanta Fajkowska i jej wybitni goście – osobistości znane z życia publicznego, ludzie świata kultury i mediów. W programie Jolanty Fajkowskiej „Autografy” wystąpili między innymi: Jan Englert, Krzysztof Kolberger, Budka Suflera czy Marta Gessler. Od września nowa edycja, nowi, wspaniali goście.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu